Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

На Київщині хлопчики вирішили поїхати електричкою аж в Африку


Україна, Київська область, 11 січня 2013, 06:33 відео Друкувати

Хлопці вирішили побачити світ

20_africa
Діти втекли із дому
Семирічний Родіон із села Садового на Київщині перелякав батьків та підняв на ноги всю району міліцію, - йдеться в сюжеті ТСН.

Маленький мандрівник проїхав, щоправда, усього 40-к кілометрів. Із собою взяв і товариша.

До Березанського вокзалу, а це за сім кілометрів від Садового, хлопці дійшли пішки. Далі прохід на платформу був вільний. За тим, хто сідає в електричку, залізничники не слідкують. У решти пасажирів двоє семирічних мандрівників підозри теж чомусь не викликали. Працівники вокзалу кажуть, такого у Березані ще не траплялося.

До Африки діти не доїхали, а правоохоронці і родичі всю ніч шукали втікачів у навколишніх селах. Зранку знайшли, причому за сорок кілометрів від дому. Доїхали аж до Борисполя, а там заночували на вокзалі.

Мама поверненню сина-мандрівника так зраділа, що навіть не покарала. Натомість купила Родіону телефон про всяк випадок. А ось його друга нині навіть не випускають на вулицю. 

На Київщині хлопчик втік з дому, щоб поїхати в Африку на електричці На Київщині хлопчик втік з дому, щоб поїхати в Африку на електричці  
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000