Топ-10 найстрашніших монстрів світу

Топ-10 найстрашніших монстрів світу

Ілюстрація

Для того, щоб люди не забували, кого треба боятися, складено рейтинг монстрів. Очолює його снігова людина.

Складено список найстрахітливих монстрів, які лякають людей. Представляємо першу десятку.

1. Снігову людину або йєті люди бачать дуже часто. Проте, вчені так до кінця і не вірять у його існування. Людиноподібний монстр покритий шерстю, має величезні потужні кінцівки й огидно пахне.

2. Лохнеське чудовисько не менш знамените. Дослідники не раз занурювалися в озеро Лохнессі, проте нічого не виявляли. У страховиська кінська голова і довга шия.

3. Монстр-кровосос чупакабра. З 1995 року він "висмоктує" кров зі своїх жертв. Монстр з шимпанзе зростом скаче - як кенгуру. Очі в нього червоні, руки волохаті, мова як у змії, а зуби як у вампіра.

4. Передмістя Нью-Джерсі в Америці тримає в страху людиноподібний монстр Диявол з Джерсі. Він з'явився в 18 столітті. Кажуть, що він може бути невидимим. Голова монстра як у коллі. У нього чорні ноги з копитами і є крила.

5. Істота-криптид Людина-метелик лякає Пойнт-Плезант в Західній Вірджинії з 1960 року. Довгий сірий монстр володіє червоними гіпнотичними очима, їсть собак і літає на величезній швидкості.

6. Ельфів і фей теж бояться. Деякі люди до цього часу вірять в їхнє існування.

7. Доверський демон схожий на гуманоїда. У нього велика голова і тіло персикового кольору.

8. Лавлендський ящір з'являвся в штаті Огайо. Монстр схожий на собаку, покритий лускою і має обличчя жаби.

9. У думках багатьох людей динозаври ще не вимерли. Деякі вірять, що в лісах Південної Америки і Африки живуть чудовиська, схожі на птеродактилів.

10. Джек-стрибунець, його ще називають Джек "пружинки-на-п'ятах" мешкав в вікторіанській Англії. Від його витівок страждають до цього часу. Люди описують його як людину в чорному плащі і шоломі, з кігтями і полум'ям з рота.

Читайте також:

На Львівщині орудує галицький Дракула

Киянка заявила, що пожежу в її квартирі влаштували гноми

У Китаї спіймали снігову людину

Повʼязані теми:

Наступна публікація