Українські мазохісти відзначили "професійне" свято

27 січня виповнюється 175 років від дня народження письменника Леопольда фон Захер-Мазоха: його називають виразником мазохізму, а писав він про кохання. Сам же термін "мазохізм" запровадив у 1886 році віденський психіатр Краффт-Ебінґ.

Фото: gazeta.ua
Рівно 175 років тому народився чоловік, від прізвища якого пізніше пішов медичний термін - мазохізм. Австрійський письменник Леопольд фон Захер-Мазох в стосунках з жінками отримував задоволення від того, коли його принижували.

У Львові день народження Мазоха: святкували по-мазохістськи. Саме у такий спосіб надихнули бійки в українському парламенті. Цьогоріч це був найвищий прояв мазохізму в державі, вважають організатори ювілею Мазоха.

"Полягає в Україні мазохізм в тому що ми всі думаємо що це не про нас, що ми сидимо дивимося на Верховну Раду, як на парламент, як на якісь серіали, - он диви-диви, один одного кріслом стукнув і не розуміємо, що все це і заперечує демократію", - зазначив один із організаторів бою.

Боксери билися до крові. 10 раундів за вирішення того чи іншого питання підкріпювали чималі суми грошей. На думку рефері поєдинку, саме так ухвалюють доленосні для України закони.

"Це така країна, де кожний може бути депутатом, тут нічого складного нема, ти виходиш на ринг береш рукавиці, гамселиш і вирішуєш свої питання", - наголосив учасник дійства.

Глядачі із задоволенням дивилися бій, хоча, кажуть, що боксерам на рингу до українських депутатів ще далеко.

Переміг сильніший, але задоволення отримали усі. Тих, хто дочекався фіналу бою - пригостили тортом. Адже, за вченням львів'янина Леопольда фон Захер-Мазоха, біль та насолода повинні бути поруч.

Читайте також:

Відомий британський телеведучий помер під час "еротичного експерименту"

У Швеції трансвеститів і садомазохістів визнали здоровими

Анна Чапман часто ходила до секс-шопу

Повʼязані теми:

Наступна публікація