ЦВК затвердила кошторис

2 серпня, 2007, 18:53 289
Додати до обраного
ЦВК затвердила кошторис видатків на вибори й ряд нормативних актів щодо виборів.

Центральна виборча комісія затвердила кошторис видатків на підготовку й проведення виборів Верховної Ради в 2007 році.

Відповідно до затвердженого кошторису, Державне казначейство має виділити ЦВК протягом серпня 91 млн. гривень, у вересні - 184,2 млн. гривень, у жовтні - 88 млн. гривень, у листопаді - 9 млн. гривень.

Таким чином, ЦВК оцінює свої видатки в 372,2 млн. гривень.

Як відомо, президент Віктор Ющенко схвалив зміни до державного бюджету на 2007 рік, внесені Верховною радою, що передбачають виділення з бюджету 365 млн. гривень на проведення позачергових виборів парламенту.

Центральна виборча комісія затвердила форму виборчого списку кандидатів у депутати на вибори Верховної Ради в 2007 році. Цією ж постановою ЦВК зобов'язалася надати форму виборчого списку політичним партіям і блокам. Подробиці щодо форми виборчого списку на засіданні ЦВК не оголошували.

ЦВК також установила порядок реєстрації й статус офіційних закордонних спостерігачів на вибори Верховної ради в 2007 році. Цією ж постановою комісія визначила максимальні терміни для реєстрації спостерігачів, а також визначила їхні повноваження. 

Спостерігач на виборах
УНІАН
ЦВК визначила порядок реєстрації спостерігачів на парламентських виборах.
Крім того, Центрвиборчком установив порядок закупівлі ЦВК й окружними комісіями товарів, робіт і послуг для підготовки й проведення виборів Верховної ради 2007 року.

Постановою передбачено, що закупівля ЦВК товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 500 тис. гривень, а для окружкомів - 100 тис. гривень, може здійснюватися з використанням комплексних процедур.

Водночас, якщо такі закупівлі перевищують суму в 1 700 тис. гривень для ЦВК і 200 тис. гривень для окружкомів, пропонується здійснювати їх за процедурою запиту цінових пропозицій і керівництв.

На засіданні ЦВК було затверджено порядок надання виборчим комісіям електронної бази даних загальних списків виборців. Тим самим ЦВК зобов'язалась надати робочим групам обліку виборців, які створюються на виборчих дільницях, списки виборців в електронній формі, записані на CD-R дисках.

Відповідно до постанови, таку базу даних ЦВК повинна передати виборчкомам протягом дня після одержання повідомлення про створення такої групи.

Зі слів члена ЦВК Жанни Усенко-Чорної, станом на 2 серпня 280 робітників груп уже повідомили ЦВК про своє створення. У зв'язку з цим, за прогнозами Усенко-Чорної, уже 3 серпня ЦВК почне надавати робочим групам електронні списки.

Як відомо, Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством закордонних справ і Міністерством транспорту й зв'язку подати до вересня Державній прикордонній службі в паперовому й електронному вигляді інформацію про громадян, включених до державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб, наявність у них документів на право виїжджати й в'їжджати в Україну, а також паспортів громадян України.

Центральна виборча комісія зменшила кількість закордонних виборчих дільниць із 116 до 115 на вибори Верховної ради 2007 року. Таким чином, комісія внесла зміни до своєї постанову від 2 лютого 2006 року №370 "Про створення закордонних виборчих дільниць із виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року".

ЦВК ліквідувала виборчу комісію в Лівані у зв'язку з виведенням із цієї країни контингенту українських миротворців. Цією ж постановою комісія змінила місце розташування й адреси деяких закордонних виборчих дільниць у зв'язку з перейменуванням країн, у яких вони перебувають, або державних утворень.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Українські новини / О.В.
Побачили помилку - контрол+ентер
2 серпня, 2007, 18:53 289
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції