Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

1 вересня: в Україні - День знань


Україна, 1 вересня 2009, 07:15 Друкувати

Перший раз до першого класу ідуть 392 тисячі маленьких українців. Традиційно день розпочнеться урочистими лінійками.

Перший дзвоник
УНІАН
Перший дзвоник
1 вересня цього року за парти в Україні вперше сядуть 392 тисячі учнів. Це на 12 тисяч більше, ніж минулого року.

До навчального сезону виявилися готовими не всі освітні заклади. Але попри невеликі недоліки більшість з них розпочне свою роботу вчасно. 80 шкіл було закрито, водночас відкрито 38 нових, 26 з яких почнуть функціонувати вже сьогодні.

Перший раз в перший клас поведуть своїх дітей і багато відомих батьків: знаменитий скульптор Олег Пінчук свою дочку Оксану, боксер Віталій Кличко – дочку Єлизавету-Вікторію (вони обрали приватну англійську школу The British International School), а мер Києва Леонід Черновецький – онука Леоніда. Нащадок столичного голови поповнить зоряний склад учнів престижного ліцею №100 "Поділ" в Києві, серед яких онучка президента Ярина-Домініка і дочка Анатолія Кінаха Софійка.

За парти сядуть і політики. Президент Віктор Ющенко проведе перший урок в середній школі селища міського типу Буча під Києвом. А лідер Партії регіонів Віктор Янукович відвідає школу в селі Крюковщина Києво-Святошинського району Київщини, де відкриє новий комп’ютерний клас.

Про плани на День знань прем’єра Юлії Тимошенко достеменно не відомо, але в деяких київських школах першокласникам вже роздали щоденники, на обкладинці яких зображена Тимошенко, яка обіймає тигреня - того самого ТигрЮлю, якого їй подарували. Щоправда, у БЮТ стверджують, що це не рекламна акція, а "просто красива картинка".

Українські депутати замість парт 1 вересня займуть свої місця у парламенті. На цей день у парламентарів заплановано урочисте відкриття нової сесії та розгляд важливих законопроектів: про підвищення соцстандартів та подолання вета президента на закон про Всеукраїнський референдум. Але політологи не виключають, що народні обранці після урочистостей розійдуться працювати по комітетах.

Читайте також:

Де відпочивали депутати і що бачили очі народних обранців?

У Раді Мєдвєдєва назвали безграмотним двієчником

Янукович подарував хлопчику-сироті свою мобілку й годинник

Київські будинки розмалюють казковими графіті

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • user 5 июля, 00:06
  І знову жиди з москалями русифікцію на Україні впроваджують.
 • Володимир 1 сентября, 12:43
  Слава нащадкам князів. Нинішні школи... Не перестаю дивуватися. А як вміють говорити. Еліта... Якесь незнайоме слово. І наче не наше?
 • Віктор Борківський 1 сентября, 07:50
  Була у нас тоталітарна система КОМУНЯК стала ще більш тоталітарна система КУМОНЯК. У Вас, Вікторе Андрійовичу, була унікальна можливість поновити демократію в Україні у противагу розвою кумократії. У грудні 2004 року, не конституційним порядком, на позачерговій, а не на черговій за Конституцією, сесії Верховної Ради було прийнято через 3 пункт прикінцевих положень змін до Конституції замінено конституційну мажоритарну систему виборів, що є конституційним ладом в Україні, на неконституційну партійно-пропорційну систему виборів.
 • Віктор Борківський 1 сентября, 07:49
  Була у нас тоталітарна система КОМУНЯК стала ще більш І то, ця норма мала, хоча і не конституційне, але право на життя і то лише на 2006 рік. Ви особисто санкціонували вибори до ВР у 2007 році в абсолютний супереч як Конституції, так і будь-якому розумінню демократії і народовладдя. Тобто, усе, що твориться в Ураїні - Ваша особиста вина.
 • Віктор Борківський 1 сентября, 07:47
  Я, чере суд, намагався спонукати Вас призначити референдум з питанням надання дозволу народом на зміну конституційного ладу в Україні, але Ви, через своїх представників, заперечували у сді мої позовні вимоги з поновлення народовладдя. Суд, за мотивуванням Ваших представників і листів Вашого секретаріату, ухвалив рішення з відмови у задоволені моїх вимог не на підставі конституційності зміни мажоритарної системи виборів, а на підставі того, що КС дав висновки про те, що зміна конституційного ладу шляхом зміни виборчої системи не ущімлює конституційних прав громадян.
 • Віктор Борківський 1 сентября, 07:46
  Я ж доводив, що висновка КС не є рівнозначним Рішенню КС, а лише підстава для призначення референдуму. Але Ви особисто ігнорували поняття конституційного рішення і пустопорожнього одобрямс. Врешті-решт, КС своїм Рішенням визначив, що Висновок КС є лише превінтивною мірою для дозволу на продовження конституційного процесу - тобто, призначення Президентом, яки поки що є Ви, референдуму з затвердження чи спростування народом зміни конституційного ладу неконституційним шляхом.
 • Віктор Борківський 1 сентября, 07:43
  Вам, пане президенте, замість того, щоб продовжувати якесь неконституційне обговорення змін до Конституції, простіше-простого призначити референдум з питанням конституційного затвердження чи спростування зміни конституційного ладу в Україні [smile4], й у такий спосіб поновити демократію шляхом поновлення у повному обсязі Конституції 1996р, визнаної Венеціанською комісією найдемократичнішою у світі. Досить пропоганди шляху до країни Сонця, опустіться на землю України і потреб української демократії. Геть парткумократію, даєш демократію!