Черновецький знає, як збільшити бюджет Києва

Черновецький обіцяє нові програми, які допоможуть збільшити бюджет Києва.

Вже зовсім скоро у Києві запрацюють програми, які за підрахунками Черновецького, приноситимуть бюджету мільярд щороку. Черновецький пообіцяв податок на забруднення середовища, окремі тарифи для іноземців та цвинтарі з лікарнями для тварин. Столичні депутати весь день думали, як податками обкласти та бюджетні дірки залатати, а столичний мер їх обдаровував посадами.

За словами секретаря Київради Олеся Довгого, Київрада очікує що нові рішення принесуть до бюджету великі гроші - до одного мільярда гривень.

Стільки хочуть вторгувати за в'їзд до столиці, а також оподаткувати й телекомунікаційні мережі. Проголосувати "За" народних депутатів прийшов просити сам столичний голова.

Черновецький каже, що такому рішенню "втішаться його бабусі" – це наповнить бюджет.

Опозицію це обурило: керівник БЮТ згадав про метро, проїзд у якому треба здешевити. Мер тут же пропонує йому очолити метрополітен. Для підтвердження свого слова Черновецький пише Олександру Зінченку розписку.

Керівник Партії регіонів теж не розгубився – похвалив мера і собі попросив посаду. У "Київатодору" віднині теж новий голова. Омельяненко обіцяє вже завтра вийти на роботу.

Про нові ідеї Черновецького, звідки можна брати гроші для бюджету, дивіться на відео ТСН.

Читайте також:

Черновецький не виконав обіцянку: завтра метро не подешевшає
В'їзд до Києва стане платним
Черновецький підняв ціни на стриптиз та казино

В Києві зовсім скоро запрацюють нові програми мера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: