Дериземля – серед лідерів у мас-старті

Спорт 12 січня, 2009, 09:43 406
Четвертий етап Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі завершився гонками з масовим стартом.

Перший мас-старт біатлоністок у цьому сезоні вийшов напрочуд бойовим. Рідні стіни надали німкені Каті Вільгельм додаткових сил і вона не залишила ніяких шансів Ользі Медведцевій на фінішному відрізку.

Але своїм виступом росіянка може бути задоволена – після дискваліфікації і повернення це її перший подіум в індивідуальних змаганнях. Третьою стала шведка Хелена Йонссон, яка зараз перебуває у відмінній формі.

Гонка почалася досить кумедним випадком – білоруска Дар'я Домрачова на другому вогневому рубежі забула про те, що стріляти треба лежачи, і 5 разів відстріляла стоячи. В результаті спортсменка була знята зі змагань.

За відсутності нашого снайпера Оксани Хвостенко інші українки, на жаль, не змогли відстрілятися чисто. Лілія Вайгіна-Єфремова посіла 22-е місце, Віта Семеренко прийшла на фініш 23-ю, Валентина Семеренко - 24-ю.

Крістоф Зуманн зумів довести, що не естафетою єдиною сильні австрійські спортсмени. Його стрільба не була ідеальною, але у вирішальний момент він був точним, і це дозволило йому без особливих проблем фінішувати на першій позиції у чоловічій гонці з масовим стартом.

За другу позицію запеклу боротьбу вели Уле-Ейнар Бйорндален і Карл-Йохан Бергман – швед випередив норвежця на лічені сантиметри.

Українець Андрій Дериземля продемонстрував те, що його можна вважати одним з лідерів чоловічого біатлону. Завдяки прискоренню на фініші, наш спортсмен посів високе 6-е місце. Роман Прима фінішував 19-м, а В'ячеслав Деркач – 28-м.

Загальний залік Кубка світу і надалі очолюють поляк Томаш Сікора і росіянка Світлана Слєпцова. Серед українців кращою є Віта Семеренко – 16-а, яка на одну позицію випереджає Хвостенко. Дериземля – 20-й.