Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Дивіться онлайн шоу "Моя хата скраю" на ТСН.ua


17 липня 2013, 22:20
Нове шоу "Моя хата скраю"
Інформація  

Департамент журналістських розслідувань 1+1 на чолі з Максимом Шиленком пропонує авторське новаторство – соціальні провокації з ведучою Світланою Усенко.

Нове шоу "Моя хата скраю"
ТСН.ua
Нове шоу "Моя хата скраю" шокує українців правдою про рівень їхнього милосердя
31 січня 2013 року на 1+1 стартує прем'єра нового шоу соціальних провокацій "Моя хата скраю".

Автори програми разом з глядачами спробують виміряти рівень милосердя та сміливості у наших з вами серцях.

У студію програми "Моя хата скраю" проблему байдужості прийдуть обговорювати люди, які справді опинялися в схожих ситуаціях, експерти, які знають, що треба робити в таких умовах, народні герої, які мають відвагу допомогти.

Дивіться онлайн шоу соціальних провокацій "Моя хата скраю" на ТСН.ua щочетверга о 22:30.

Сортувати по:
даті    
популярності    
  • XPrince 17 июля, 22:54
    Ситуація з крадіжкою бензину зроблена абсолютно не об'єктивно і не показує реальну ситуацію, оскільки не можливо просто здогадатися, що відбувається крадіжка. І у вашій передачі 50% таких випадків. Також повністю підтримую попередній коментар
  • yuri 4 июля, 14:59
    Уважаемые авторы программы. Дело не в том, что в нашей стране много равнодушных людей, а дело в том, что что в нашей стране за неравнодушие и милосердие можно самому крупно пострадать. В последнем выпуске были сюжеты с маленькой девочкой, которая потерялась, дедушкой из другого города и про расистов. Разберем сюжеты: 1. Представляем ситуацию неравнодушного мужчины который захотел помочь девочке и отвести в милицию. Берет он девочку за руку и ведет в отделение милиции. Тут откуда ни возьмись находится мамаша с сержантом милиции и заявляет что вы (мужчина) украли у нее девочку. Скажите пожалуйста что будет с таким благородным мужчиной? А я скажу: посадят или прийдется откупляться. 2. С дедушкой та же ситуация что и с девочкой (обвинят в похищении) 3. Ситуация с расистами аналогичная ситуации с попытками изнасиловать девушку. Вмешиваешься в ситуацию, начинаешь отбивать от хулиганов, а пострадавшие в это время "уносят ноги". Вот так.Итог: от добра добра не ищут