Дніпро на межі: найбільша річка України помирає від отруйних викидів

© УНІАН
ТСН вирушила в експедицію, аби дізнатись про стан та проблеми Дніпра.

Знімальна група ТСН вирушила у експедицію Дніпром, аби дізнатись про стан найбільшої річки України. і результати експедиції невтішні – річка задихається від отруйних викидів підприємств, які не переймаються очищенням своїх стоків, і не несуть за свої дії жодної відповідальності. Натомість Дніпро через рівень забруднення, що постійно зростає, втрачає здатність до самоочищення – річка міліє, цвіте, заростає, гине риба.

Про те, хто вбиває Дніпро, та як знищенню ріки може запобігти держава та кожен українець, дивіться у екологічному спецпроекті кореспондента ТСН Тетяни Фруктової:

Підприємства, що стоять на Дніпрі, безкарно отруюють річку

ТСН. 19:30 5 вересня, 21:18
90 відсотків підприємств України, що стоять на Дніпрі, мають приватних власників. Витрачати кошти на очищення своїх стоків їм не вигідно. Тож отруюють річку. Пускають труби зливів під воду, повз фільтри, скидають відходи вночі. За даними Мінекології, 80 процентів цих підприємств не очищують свої стоки. Або ж роблять це - умовно.
До обраного

Дніпро на межі: що отруює річку, окрім підприємств

ТСН. 19:30 6 вересня, 21:28
Цвіте, міліє, заростає та гниє. Дніпро вже навіть не хворіє, він - помирає, кажуть екологи. Щодня зростає рівень його забруднення. Ріка втрачає здатність самоочищуватись. Що виливають у ріку каналізації та зливоскиди. Друга серія нашого спецпроекту "Дніпро на межі".
До обраного

Дніпро на межі: річка не витримує безкультур'я людей

ТСН. 19:30 7 вересня, 21:02
Сміття там, де люди. У ньому купаються, ще й свого додають. Бруд кидають і біля води, і в воду, засмічують і дно великої річки. Купальний сезон по-українськи. Або як Дніпро терпить безкультур'я людей.
До обраного

Дніпро на межі: у яких умовах доводиться виживати рибі в Дніпрі

ТСН. 19:30 8 вересня, 21:00
Отруєння, токсини, перевилов, втрата нерестовищ, кормової бази та відсутність програми відтворення. Риби у Дніпрі меншає, вона хворіє. Через дамби країна вже втратила осетрових, нині ж деякі види риб теж стали на межі зникнення. В яких умовах доводиться виживати рибі в Дніпрі, дивіться у матеріалі ТСН.
До обраного

Дніпро на межі: які токсичні речовини містить вода в найбільшій річці України

ТСН. 19:30 9 вересня, 22:53
Роками українські академіки та професори доводять - у Дніпрі не вода, а коктейль із токсичних відходів. І щороку до букета додаються нові отруйні речовини. Офіційні інстанції твердять - із Дніпром не відбувається нічого страшного.
До обраного

Дніпро на межі: Що може врятувати найбільшу річку України

ТСН. 19:30 10 вересня, 20:27
Чи є шанс у Дніпра врятуватися, та що для цього слід робити? Досвід Європи свідчить, що і найзабрудненіші річки здатні ожити, якщо за них узятися. Що зробити, щоб українці остаточно не втратили рибу та питну воду, дивіться у фінальній серії нашого спецпроекту "Дніпро на межі".
До обраного

Дніпро на межі: залаштунки екологічного спецпроекту ТСН

ТСН. 16:45 12 вересня, 19:49
Аби дізнатися, в якому насправді стані перебуває найбільша річка України Дніпро, знімальна група ТСН вирушила в експедицію. Подорож тривала 20 днів, першу частину шляху ТСН здолала на яхті. У результаті народився спецпроект "Дніпро на межі", його 6 серій глядачі бачили минулого тижня.
До обраного

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / М.С.
Побачили помилку - контрол+ентер
Всього коментарів: 0
Вибір редакції