Ето'о і Балотеллі можуть не зіграти з "Динамо"

Маріо Балотеллі та Самуель Ето'о© AFP
Спорт 30 жовтня, 2009, 08:55 1252
Самуель Ето'о та Маріо Балотеллі були замінені через травми у матчі "Інтер" - "Палермо".

Двоє нападників міланського "Інтера" - Самуель Ето'о і Маріо Балотеллі - отримали травми у матчі 10-го туру Серії А "Інтер" - "Палермо".

Гра закінчилася з рахунком 5:3 на користь "Інтера". А Балотеллі і Ето'о ще у першому таймі забили по два м'ячі.

Балотеллі, що пропустив перший матч з київським "Динамо" через дискваліфікацію, покинув поле на 49-й хвилині матчу. У одному з ігрових епізодів форвард пошкодив кисть руки.

А камерунець Самуель Ето'о, накульгуючи, покинув поле на 72-й хвилині.

Більше інформації про стан здоров'я обох нападників буде відомо вже у п'ятницю, після того як Ето'о та Балотеллі пройдуть медобстеження.

Нагадаємо, що 4 листопада, "Інтер" зіграє з "Динамо" матч 4-го туру Ліги чемпіонів. Зустріч відбудеться в Києві на стадіоні "Динамо".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.