Фігуристи у Гельсінкі виходять на старт

Спорт 19 січня, 2009, 16:15 424
Востаннє Україна вигравала медалі чемпіонатів Європи з фігурного катання у 2006 році.

19 січня у Гельсінкі стартує чемпіонат Європи з фігурного катання. За підсумками торішнього чемпіонату Європи право виступати від України отримали по дві спортивні і танцювальні пари, а також по одному одиночнику.

Склад збірної був сформований за підсумками чемпіонату України, який проходив у грудні в Києві. До Скандинавії відправляться Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов, Катерина Костенко і Роман Талан (спортивні пари), Алла Бекназарова і Володимир Зуєв, Ганна Задорожнюк і Сергій Вербілло (танцювальні дуети), а також Антон Ковалевський та Ірина Мовчан.

Востаннє Україна вигравала медалі чемпіонатів Європи з фігурного катання у 2006 році. Тоді на передолімпійській континентальній першості у Ліоні наш танцювальний дует Олена Грушина і Руслан Гончаров піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани.

Змагання розпочнуться 20 січня короткою програмою спортивних пар, а завершаться 24 січня довільною програмою жінок. На 25 січня заплановані показові виступи чемпіонів і призерів європейської першості.

Нагадаємо, що цього року українська спортивна пара Волосожар-Морозов вперше в кар'єрі вийшла у фінал "Гран-прі". Саме ці спортсмени і є єдиними українськими претендентами на медалі європейської першості.

Наприкінці грудня у Києві пройшов чемпіонат України з фігурного катання, але на жаль він, як і минулого разу, пройшов майже "інкогніто", у тісному залі "Крижинка", практично без глядачів, адже ніде не було жодної реклами змагань.

Оскільки в Україні нема нормальних умов для тренувань, наші провідні фігуристи усе частіше виїжджають за кордон, а дехто там і залишається. Варто пригадати лише Альону Савченко, яка минулого року принесла на чемпіонаті світу титул Німеччині, у парі з Робіном Шолкови.

Українські фігуристи дебютують у фіналі "Гран-прі"
Волосожар і Морозов стали третіми у Москві

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / ЛIГАБiзнесIнформ / ТСН.ua / К.К.