Генпрокуратура підтвердила арешт урядовця Тимошенко


Україна, 25 серпня, 11:39 відео Друкувати

Генеральна прокуратура повідомила про факт затримання колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка.

Валерій Іващенко
Валерій Іващенко
Печерський суд Києва заарештував колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка, який тимчасово очолював Міноборони в уряді Юлії Тимошенко.

Як повідомила прес-служба Генеральної прокуратури, таке рішення суд прийняв 24 серпня.

Іващенко арештований в рамках кримінальної справи, яку порушила і розслідує Військова прокуратура.

Екс-першого заступника міністра звинувачують в ухваленні незаконного рішення про реалізацію майна Феодосійського судномеханічного заводу.

Прес-служба не уточнила, на який термін арештований Іващенко, зазначивши лише, що запобіжний захід обраний на час проведення досудового слідства по зазначеній кримінальній справі.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про затримання Іващенка.

Як відомо, Іващенко з 5 червня 2009 року, коли у відставку був відправлений міністр оборони Юрій Єхануров, до 11 березня 2010 року, коли було сформовано новий уряд, обіймав посаду виконуючого обов'язки міністра оборони.

Читайте також:

Екс-міністра уряду Тимошенко затримала Генпрокуратура

Суд дозволив обшукати екс-міністра уряду Тимошенко

Проти міністра уряду Тимошенко порушено кримінальну справу

  відео

Колишнього урядовця Тимошенко заарештували на два місяці

25 серпня, 03:00
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000
Новини партнерів
Loading...
    Loading...