Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

У Тернополі дівчина задихнулася під дверима лікарняного кабінету


Україна, Тернопіль, 26 січня 2013, 06:00 відео Друкувати

Медичний скандал спалахнув у Тернополі

 

05_skandal
Дівчина потрапила до реанімації уже без ознак життя
Молода дівчина померла у лікарні, де її лікували від вірусної пневмонії, — йдеться у сюжеті ТСН.

Нині її брат розміщує у місті величезні листівки із фотографією померлої сестри, щоб трагедія набула розголосу. Брат переконаний, що відповідати за смерть сестри повинні місцеві медики. Бо померла вона після їхнього лікування, хоча уже готувалася до виписки. Утім, стан хворої раптом погіршився і її вирішили доправити в іншу лікарню на додаткове томографічне обстеження.

Дівчину чомусь повезли не на "швидкій", а в легковій машині. До того ж узяли один балон із киснем. Поки хвору дівчину везли на звичайному авто, потрапили не в один затор на дорозі. А кисень закінчився уже в лікарняному коридорі. Молода жінка почала задихатися і померла під кабінетом МРТ.

ТСН вдалося з'ясувати, що дівчина померла від рідкісного легеневого захворювання. Так пояснили у Тернопільській міськраді, де після смерті хворої створили спеціальну комісію. Чиновники мерії кажуть, що нестача кисню у балоні не могла спричинити смерть дівчини і лікували її правильно. Те саме доводять і в лікарні.

Проте брат померлої звернувся зі скаргою на дії лікарів у прокуратуру. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Результати досудової перевірки стануть відомі лише за місяць

У Тернополі вибухнув медичний скандал У Тернополі вибухнув медичний скандал  
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000