Кримський прем’єр пообіцяв відібрати землю в татар

© УНІАН
Укрaїнa 11 серпня, 2010, 18:03 2058 13
Додати до обраного
Глава кримського уряду Василь Джарти однозначно дав зрозуміти, що не збирається "роками дивитися на татарські кибитки-самобудови".

Василь Джарти_1
Василь Джарти
Глава уряду АР Крим Василь Джарти заявив, що самозахоплення земель в Криму узаконені не будуть і пообіцяв, що земля буде відібрана в кримських татар і повернута у держвласність.

"Президент сказав, що усі, хто незаконно захопив землю, повинні віддати її самі. Інакше ми все одно її заберемо і повернемо народу. Самозахоплення узаконювати ніхто не буде", - заявив Джарти.

"Чим росіяни і українці гірші за татар: ним що, теж самозахопленнями зайнятися?" - запитав кримський прем'єр.

"Землю повернуть у держвласність, а в містах і районах зможуть втілити в життя генплани розвитку територій. Якщо за планом лікарня, то з'явиться лікарня, якщо приватний сектор, то - приватний сектор", - зазначив Джарти.

"Через самозахоплення ми не можемо розвивати міста, не розуміємо, куди ми рухаємося, і роками дивимося на татарські кибитки-самобудови. Кожен начальник думає: навіщо мені потрібен головний біль їх зносити. І чекає наступних виборів", - додав він.

Коментуючи дії глави МВС Анатолія Могильова, який перебуваючи на посаді начальника кримської міліції провів операцію зі зносу татарських будов на Ай-Петрі, Джарти сказав: "Тоді Могильов був одинокий, його не підтримувала минула влада".

"А тепер є президент, уряд, Верховна рада, які стверджують: усі повинні жити згідно із законом. Іншого варіанту немає", - наголосив глава кримського уряду.

Нагадаємо, 3 серпня на нараді зі стратегічного розвитку Криму президент Віктор Янукович закликав громадян, які незаконно володіють землею в Криму, добровільно повернути її державі. Янукович наголосив, що у випадках, якщо незаконні власники землі чинитимуть опір, потрібно буде розбиратися за всією суворістю закону.

Читайте також:

Лідери кримських татар проігнорували Януковича

Янукович закликав загарбників кримської землі повернути її по-доброму

Російські ЗМІ: Київ боїться, що татари відберуть Крим

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Известия / П.З.
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 11 серпня, 2010, 18:03 2058 13
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 13
  • Л.П.Берия. Л.П.Берия. 12 серпня, 01:30 Згоден 5 Не згоден 1 Государственный Комитет Обороны товарищу Сталину И.В.13 10 мая 1944 г. Органами НКВД и НКГБ проводится в Крыму работа по выявлению и изъятию агентуры противника, изменников Родины, пособников немецко-фашистских оккупантов и другого антисоветского элемента. По состоянию на 7 мая с.г. арестовано таких лиц 5381 человек. Изъято незаконно хранящегося населением оружия 5995 винтовок, 337 пулеметов, 250 автоматов, 31 миномет и большое количество гранат и винтовочных патронов ... Из частей Красной Армии к 1944 г. дезертировали свыше 20 тыс. татар, которые изменили Родине, перешли на службу к немцам и с оружием в руках боролись против Красной Армии ... Учитывая предательские действия крымских татар против советского народа и исходя из нежелательности дальнейшего проживания крымских татар на пограничной окраине Советского Союза, НКВД СССР вносит на Ваше рассмотрение проект решения Государственного Комитета Обороны о выселении всех татар с территории Крыма. відповісти цитувати Дякуємоспам история ПРЕДАТЕЛЬСТВА история ПРЕДАТЕЛЬСТВА 12 серпня, 01:41 Згоден 4 Не згоден 1 "Мы, мусульмане, с приходом в Крым доблестных сынов Великой Германии с Вашего благословения и в память долголетней дружбы стали плечом к плечу с германским народом, взяли в руки оружие и начали до последней капли крови сражаться за выдвинутые Вами великие общечеловеческие идеи - уничтожение красной жидовско-большевистской чумы до конца и без остатка. " (Президиум Мусульманского Комитета) цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції