Кубок Стенлі. "Ванкувер" переміг. "Детройт" зазнав поразки

Спорт 6 травня, 2009, 11:09 450
"Ванкувер" на виїзді взяв гору над "Чикаго". "Детройт" програв у гостях "Анахайму".

В ніч на 6 травня відбулися чергові матчі 1/4 фіналу Кубка Стенлі.

"Ванкувер" на виїзді взяв гору над "Чикаго" в третьому матчі серії і вийшов вперед у протистоянні. Вже на 29-й хвилині рахунок був 3:0 на користь гостей. "Чорні яструби" зуміли забити лише одну шайбу у відповідь.

"Анахайм" вдруге поспіль переміг "Детройт" і також лідирує в серії. Матч не обійшовся без скандального епізоду наприкінці гри.

За одну хвилину і чотири секунди до кінця третього періоду форвард "червоних крил" Маріан Хосса проштовхнув шайбу в ворота "Анахайма". Здавалося, що "Детройт" зумів врятуватися (2:2) і перевели гру в овертаймі.

Однак арбітр зустрічі Бред Уотсон мав іншу думку. Зайнявши не кращу позицію, рефері втратив з виду шайбу, яка прослизнула під воротарем господарів і опинилася на дальній штанзі. Звідти і пробив Хосса, однак миттю раніше Уотсон дав свисток. Суперечки ні до чого не привели, і через хвилину сирена зафіксувала складну перемогу "качок".