Лозінський запевнив, що не знав про те, що перебуває в розшуку |
|
За наявною інформацією, екс-депутат, якого розшукували за підозрою у вбивстві, думав, що перебуває на підписці про невиїзд, і нічого не знав про розшук.
Про це повідомила газета "Сегодня". За інформацією видання, саме незнанням про розшук Лозінський пояснив слідчому ГПУ те, що він раніше не з'являвся на запрошення правоохоронців, і зробив це тільки після їхнього останнього попередження.
Нагадаємо, у понеділок, 1 березня, Віктор Лозінський сам прийшов у Генпрокуратуру. Зараз він перебуває під арештом, протягом трьох днів суд обере йому запобіжний захід.
За інформацією Генпрокуратури, Лозінський змушений був прийти до правоохоронців через те, що його "обложили" з усіх боків. В той же час, в Службі безпеки уточнили, що його привів до ГПУ співробітник СБУ.
Лозінський обвинувачується у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника 16 червня 2009 року. Він зник наприкінці липня минулого року відразу після позбавлення його мандата депутата Верховної ради, і був відразу оголошений у розшук.
Читайте також:
Лозінського не заарештовували, він сам здався ГПУ
У Києві затриманий Віктор Лозінський
До Генпрокуратури Лозінського "привів за руку співробітник СБУ"