Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Могилянка подала в суд на Табачника за "казармову уніфікацію" освіти


Київ, 3 січня 2013, 19:46 Друкувати

Академія збунтувалася проти нових вимог Міносвіти.

Києво-Могилянська академія
extazy
Києво-Могилянська академія знову свариться з Міносвіти
Національний університет "Києво-Могилянська академія" намагається відстояти в суді принцип "перехресного вступу" на магістреріум.

Про це говориться в повідомленні, розміщеному на персональному журналі Сергія Квіта, президента Могилянки, пише УНІАН.

"В нашій країні випускник бакалаврської програми фізика може вступати лише на магістерську програму з фізики, історик - на магістерську з історії. Цей абсурдний підхід заперечує існування в Єдиному Європейському просторі вищої освіти. Ніде в світі, крім України, при вступі на певну магістерську програму в абітурієнтів ніхто не запитує, який бакалаврський диплом вони мають",- обурюється президент академії.

У Могилянці принцип перехресного вступу практикується з 1996 року, однак тепер, отримавши нові вимоги від міністерства, академія розглядає це як посягання на Могилянську систему Liberal Arts Education (вільного творчого навчання).

Також Могилянка звинувачує Табачника у проведенні політики самоізоляції і казармової уніфікації вищої освіти в Україні.

"Наш судовий позов спрямований на захист громадських і державних інтересів, пов'язаних з необхідністю підвищення якості українських університетів та їх конкурентоспроможності на міжнародній арені", - говориться в повідомленні.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • Nagorna_Natalya 5 января, 20:12
  Я особисто навчаюся в НаУКМА, мене дратують рішення безголового пана Табачника і коментарі абсолютно далеких від знання теми людей. Яке взагалі у вас, шановні, право щось говорити на зразок Александра Кокоева: " согласен полностью, как можно вообще менять специальность после бакала? это же полный бред! пожалуй только в упоротой могилянке (которую давно пора разогнать) такое возможно", незнаючи освітніх принципів Могилянки???? Знову черговий раз переконуюсь, що нині Міністерство освіти абсолютно бездієва псевдоструктура. Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/mogilyanka-podala-v-sud-na-tabachnika-za-kazarmovu-unifikaciyu-osviti.html?oauth_token=JYyQPQQ5lEmPaav6BnUBhelZH0Dwlsaep2uiSTlofU&oauth_verifier=Qsk9ZWxqimDV4kFjKvAoYx26zhKdnvadSaL9DcqGuQ
 • Володимир Касянчук 4 января, 22:36
  Цей законопроект вже вступив в силу?
 • briz52 4 января, 13:37
  Полностью поддерживаю 666 . козлу этому давно уже пора скрутить нафик!!!!!!!
 • Анатолий Щербина 3 января, 23:37
  Міністерство нічого нового не відкрило. Є певні споріднені напрями підготовки після бакалавра (чи спеціаліста) на магістра. І розумній людині зрозуміло, що скажімо, вивчити сантехніка на журніліста ще якось можна. Але із журналіста сантехнік ніколи не вийде! Бо руки, вибачте, не з того місця ростуть. От міністерство і рекомендує, виходячи зі здорового глузду споріднені напрями підготовки. Більше того, для вступу у магістратуру крім обов'язкового іспиту з іноземної мови існує ще й іспит із фахової дисципліни. Так от нехай псевдоректор Квіт спробує скласти фаховий вступний іспит до магістратури з фізики чи хімії, а потім уже патякає про "посягання на Могилянську систему Liberal Arts Education (вільного творчого навчання)" )))))
  dpkub 4 января, 09:04
  Зашоренный чисто чиновничий взгляд! Я знаю десятки примеров, когда люди меняли специальность, что называется, на ходу. И успешно работали. Нельзя ограничивать свободу человека где бы то ни было!! Но совкам этого не понять!
  Anton Ovsyannik 4 января, 09:26
  Звідки у "Табічніка" здоровий глузд?
  Александр Кокоев 5 января, 07:23
  согласен полностью, как можно вообще менять специальность после бакала? это же полный бред! пожалуй только в упоротой могилянке (которую давно пора разогнать) такое возможно
 • WILD-FIELD 3 января, 23:00
  Не судите строго нашу родную власть, они просто поставили на этот пост единственного из партии, кто умеет сам читать и писать.
 • mdm666 3 января, 22:36
  Підарюга кончаний!!!!!
 • Devil 3 января, 20:48
  Надо все университетам подать в суд на эту собаку тупорылую, может тогда до Хама дойдет что его убрать надо...
  Shameless_Cat 3 января, 21:09
  підтримую! Вся абітура 2012 року має до нього чималий рахунок. Вже не кажучи про викладачів, які дійсно вболівають за свою справу.
  Настя Новосядла 4 января, 11:31
  Це просто абсурд!Я вражена тупістю нашої влади, яка думає лише про свої інтереси,а на студентів їм просто "наплювати".Я навчаюся в Могилянці і після закінчення бакалаврату історії планую вступити на іншу спеціальність магістратури.Це цілком нормально, така освітня традиція прослідковується у всіх закордоних вузах.
  Александр Кокоев 5 января, 07:24
  да срать как-то на всю эту абитуру 2012, это школота которая кроме яги и вписок ничего в голове не имеет