Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

На Сумщині вбили людину Тягнибока


Сумська область, 6 серпня 2012, 12:03 Друкувати

У ВО "Свобода" убивство члена їхньої партії пов'язують з розслідуванням каналів збуту наркотиків у Сумський області.

ВО "Свобода"
svoboda.org.ua
Члена партії ВО "Свобода" вбито в Конотопі
5 серпня 2012 року в місті Конотоп Сумської області було вбито члена Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Василя Удода.

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі ВО "Свобода".

Протягом тривалого часу чоловік вів активну громадсько-політичну діяльність. 6 серпня він мав подати офіційне звернення до Генеральної прокуратури України з вимогою розслідувати факти наявності плантацій маку та коноплі на території Конотопщини та про канали збуту наркотичних речовин закордон.

"Нещодавно чоловік повідомив, що на території Конотопського району бандити вирощують коноплю і мак. Також пан Василь мав інформацію щодо того, хто переправляє наркотичні речовини закордон і знав канали, через які проводять збут. Василь Удод принципово хотів подати звернення до Генпрокуратури, а не до місцевої прокуратури, адже йому було відомо про причетність до оборудок місцевих "правоохоронців", - ідеться у повідомленні прес-служби.

Крім розслідування, яке Василь Удод проводив щодо ситуації з вирощуванням наркотичних речовин, він також проводив розслідування щодо "експорту" дітей з Сумщини в Москву.

Підполковник запасу Василь Миколайович Удод 1964 року народження мешкав у селі Великий Самбір Конотопського району Сумської області. Раніше чоловік служив у прикордонних військах. Займав активну громадянську та політичну позицію, за що йому неодноразово погрожували фізичною розправою. Протягом останніх півроку Василь Удод вів активну діяльність у лавах ВО "Свобода".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • Afanaciy 6 августа, 17:09
  Как и предпологалось,человек сам умер..Но на его костях первыми отплясали сами же свободовцы..У них прям безотходное производство-всё в дело-душу,кости,на всём пытаются заработать.Ни чего святого-фашисты,они и есть фашисты.. Обосрались в который раз...
 • Богдан Петлюра 6 августа, 16:14
  Міліція покриває тих виродків, що вбили Свободівця Василя Удода. Бо в цьому якось зацікавлена. Варіант перший збутом наркотиків керує якась велика шишка, яка можливо якось пов'язана з владою, і мєнтам заплатили, або наказали мовчати. Варіант 2 мєнти самі зацікавлені у тому, щоб цю банду ніхто не викрив, бо за їх кришу отримують великі гроші. Варіант 3 один з керівників міліції і є, одним з керівників нарко збуту в Сумській області. Але міліція точно покриває справжніх вбивць Свободівця і це правда.
 • clubis 6 августа, 14:32
  В Свободі тільки сильні люди, які нічого не бояться, бо більше боятися не можна! Хай щастить в боротьбі!
 • Іван Тимців 6 августа, 13:39
  Нічого не залишається безнаказанним...Кров за Кров...головне знайти ЗАКАЖЧИКІВ...а решта... уже діло ТЕХНІКИ...
  Platon 6 августа, 15:24
  Не закажчиків а ЗАМОВНИКІВ!!! ДУМАЙ ЩО І ЯК ПИШЕШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Тарас Пушкин 6 августа, 13:24
  Нацюк боролся с наркомафией! Новый анекдот про "патриотов". Скорее всего при продаже наркоты не вернул босу деньги, за что и пришили. Вообще куда смотрит Президент, фашисты делают всё что бы скомпрометировать власть, памятники уродам которые сотрудничали с фашистами, взрывы, теперь наркота, что ждут службы, что население само начнёт рвать нацюков?
 • Afanaciy 6 августа, 13:16
  Недавно сообщил.... Кому ,куда сообщил? в рельсу? Имел информацию... Как то всё очень не ясно.. Расследование на общественных началах? Взял в плен пару нариков и те ему всё сдали или как? Кто его уполномочил? Ни чего не хочу сказать в этой ситуации-не знаю,но обычно раньше особенно,продажные менты занимаясь сбытом и куплей наркоты,за частую использовали своё служебное положение как прикрытие,мы мол в банду внедрились,козлов там повязали отпущения с килограммом а два себе на сбыт,тоже мол приманка-больших оптовых покупателей ловим,если ,что вдруг....
  shut 6 августа, 13:30
  Иди Яныку отсоси
  Afahaciy 6 августа, 13:48
  Мне и серафимового хера хватает-он такой большой и сладкий!!!-зачем мне еще чей то искать?.
 • Andrew Knyshevych 6 августа, 12:56
  R.I.P. Сильный и правильный был человек. Убила наркомафия. Указали какому- нибудь нарику за дозу, концов не найдут.. ((