Нацрада опублікувала повний список заборонених фільмів і серіалів в Україні

© YouTube
Укрaїнa 30 листопада, 17:29 1187 3
Додати до обраного
Робота в рамках захисту інформаційного простору триває, цей перелік, час від часу, буде доповнюватися.

Упродовж 2014-2016 рр. Держкіно відмовило у державній реєстрації та скасувало прокатні посвідчення на трансляцію понад 500 фільмам і серіалам.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

"За результатами постійних моніторингів телеканалів Національна рада щотижня звертається до Державного агентства України з питань кіно стосовно дотримання телекомпаніями вимог Законів України "Про кінематографію" і "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" для вжиття відповідних заходів", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Держкіно заборонило показувати сім російських серіалів

Зазначається, що телесеріали і художні фільми, в яких регулятор вбачає ознаки порушень законодавчих норм, передаються для розгляду Експертній комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів.

Перевіривши експертизу і здійснивши аналіз аудіовізуальних творів, члени комісії роблять висновок про їхню відповідність нормам чинного законодавства, на підставі якого Держкіно може відмовити у державній реєстрації фільмів та видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів або його скасувати.

Також повідомляється, що оскільки така робота в рамках захисту інформаційного простору триває, цей перелік, час від часу, буде доповнюватися.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Укрaїнa 30 листопада, 17:29 1187 3
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • Alex Byk Alex Byk 30 листопада, 17:43 Згоден 3 Не згоден 6 68. Вовочка. реж.Можжухин. 2002г. Это правильно. Все названия со словом Владимир следует на Украине запретить, всех имеющих имя Владимир - принудить к замене имени, а Владимиров Владимировичей поставить на учет как неблагонадёжных. відповісти цитувати
Вибір редакції