Нащадок Рюриковичів вимагає повернути йому Золоті ворота

Нащадок Рюриковичів претендує на Золоті ворота
Укрaїнa 19 серпня, 2010, 08:27 2189 5
Додати до обраного
Голова фонду "Княжий" Валерій Кубарєв, котрий називає себе нащадком Рюриковичів, претендує на 89 об'єктів на території Росії, Білорусі, Польщі та України, серед яких і київські Золоті ворота.

Валерій Кубарєв, який називає себе нащадком Рюриковичів, вже претендує не тільки на московський Кремль, але і на 89 об'єктів на території Росії, Білорусі, Польщі та України.

Зокрема, в Україні його цікавить Чернігівський, Переяславський та Київський дитинець (Золоті ворота).

Московський арбітражний суд вже почав розгляд позову фонду "Княжий", яким керує Кубарєв, за московським Кремлю до уряду РФ, Мінкультури і Росмайна. Поки справу відкладено до жовтня. Мінкультури вже заявило, що частина споруд Кремля входить в охоронний список ЮНЕСКО, і приватні особи не можуть мати на нього прав.

"Кремль - це надбання Рюриковичів і всього народу. За яким правом ним користуються президент і його адміністрація? Ми повинні охороняти пам'ятки, на які ніхто не займається, ми не збираємося в них жити. Основна діяльність фонду - екологічна ", - пояснив президент фонду, великий князь Валерій Кубарєв.

Фонд "Княжий" - громадська організація. "В її склад входять нащадки княжих прізвищ. Зауважте, не Романівської Росії, де титули та нагороди роздавали так само, як їх роздають зараз, людям, які не мають заслуг. Ми ставимося до древньої аристократії, яка управляла стародавніми каганатами, в тому числі Хозарським і тюркським. Фонд фінансується його ж членами, кожним - у міру можливості ", - розповів Кубарєв.

Він уточнив, що позови до українського уряду фонд поки не готує, це лише в перспективі. "З часом ми обростимо людьми, транспортом. До того ж в Україні теж є нащадки Рюриковичів ". Правда, хто ці люди, Кубарєв назвати не зміг. "Думаю, у вас є нащадки князя Купського, представники прізвища Голіциних", - зам'явся він.

У той же час, віце-президент Інституту національної стратегії Віктор Мілітарєв каже, що "все це схоже на дурну рекламну акцію, спрямовану на розкручування власної організації". "Якби вони звернулися з подібними вимогами до царя в передреволюційний період, то над ними б або посміялися, або сильно образилися. Представники роду Рюриковичів не мають ніяких майнових прав окрім тих, що є у будь-якого іншого громадянина", - розповів він.

До речі, Кубарєв вже намагався, щоправда, невдало, брати участь у виборах до Московської та Державної думи, він також очолює "Партію ортодоксальної демократії".

Нагадаємо, Фонд сприяння національному і релігійному порозумінню "Княжий" подав позов про визнання права безстрокового користування Московським Кремлем. За словами юриста Росмайна, з 1991 року Кремль є власністю РФ, але наразі право власності не зареєстровано.

Керівник фонду Валерій Кубарєв є нащадком Рюриковичів. На цій підставі, на думку позивача, "Княжий" має право розпоряджатися Кремлем. Титул Великого князя, який має Кубарєв, підтверджується патентом, виданим Імператорським домом Рюриковичів при іспанській короні, заявив адвокат фонду.

Читайте також:

Нащадок Рюриковичів подав позов, щоб відсудити Кремль у Путіна

Брат Ющенка: Русь хрестив не Володимир, а Андрій

Київ втратить більше десятка архітектурних пам'яток

Із Софії Київської зникли останки Ярослава Мудрого

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / Д.Є.
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 19 серпня, 2010, 08:27 2189 5
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Что общего с Россией? Что общего с Россией? 19 серпня, 11:27 Згоден 0 Не згоден 0 Поля́не — название восточнославянского(до крещения Руси) племени, в эпоху расселения восточных славян поселившегося по среднему течению Днепра, на его правом берегу. То же название имело западнославянское племя в районе Гнезно(город Польши) — западные поляне, впоследствии давшие своё имя полякам и Польше. Судя по летописным известиям и новейшим археологическим исследованиям, территория земли полян перед христианской эпохой ограничивалась течением Днепра, Роси и Ирпеня; на западе она прилегала к деревской земле, на северо-западе — к южным поселениям дреговичей, на юго-западе — к тиверцам, на юге — к уличам. відповісти цитувати Дякуємоспам 123 123 19 серпня, 12:11 Згоден 0 Не згоден 0 Летописи говорят о происхождении полян, наряду с дреговичами, древлянами, и кривичами, от осевших на территории Белоруссии племен белых хорватов, сербов и хорутан, пришедших в VI-VII веках. Называя поселившихся здесь славян полянами, летописец прибавляет: «занеже в поле седяху». Поляне, по словам летописца резко отличались от соседних славянских племён и по нравственным свойствам, и по формам общественного быта: «Поляне бо своих отец обычаи имяху тих и кроток, и стыденье к снохам своим и к сестрам и к матерем своим…. брачные обычаи имеяху», тогда как древляне, радимичи и вятичи жили в лесах, «подобно зверям», и браков у них не было, описует, монах Киево-Печерской лавры. цитувати Дякуємоспам 123 123 19 серпня, 11:41 Згоден 0 Не згоден 0 Условная карта славянских племён.:http://ru.wikipedia.org/wiki/Чудь.История Карта расселения славян и их соседей на конец VIII века. При заселении Белоруссии, дреговичи двигались с юга на север (к реке Неман), что указывает на их южное происхождение. Летописи говорят о происхождении дреговичей, наряду с древлянами, полянами (днепровскими), и кривичами (полочанами), от осевших на территории Белоруссии племен белых хорватов, сербов и хорутан, пришедших в VI—VII веках[7][8][9]. цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції