Нажахані коронавірусом мешканці Чернівців влаштували пікет біля інфекційної лікарні

Нажахані коронавірусом мешканці Чернівців влаштували пікет біля інфекційної лікарні

Нажахані коронавірусом мешканці Чернівців влаштували пікет біля інфекційної лікарні

Люди запевняють, що лікарі неналежно вивозять трупи, а хворі пацієнти гуляють містом.

У Чернівцях мешканці мікрорайону кілька годин не випускали машину з терирорії лікарні, бо думали, що та вивозить інфіковані коронавірусом трупи людей, йдеться в ТСН.Ранок.

Біля інфекційного відділення однієї з лікарень Чернівців зібрались місцеві мешканці, які нібито бачили, як медики ховали тіло мертвого пацієнта в технічній прибудові.

Згодом до пікетувальників приїхав міський голова, який намагався їх заспокоїти, як і кілька екіпажів патрульної поліції. Місцеві ж кажуть, пацієнти лікарні постійно порушують режим, чим створюють загрозу для всіх мешканців вулиці. «Йдуть до продуктових магазинів, маски натягнули, купили продукти, повернулися до лікарні. Ніхто не знає, може людина бути хвора, з якою людиною ми спілкуємось», - обурюються люди.

«Хворі у нас середньої і легкої ступені важкості. Важких хворих у нас немає, те що вони виходять – це неправда. Тому що медперсонал за цим стежить», - каже генеральна директорка КМП "Міська лікарня №4" Галина Шпак.

У Чернівцях люди влаштували пікет біля інфекційного відділення однієї з лікарень

У Чернівцях люди влаштували пікет біля інфекційного відділення однієї з лікарень

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація