Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Названо найпопулярніші та найдивніші імена дітей у Західній Україні


28 серпня 2013, 21:07 Друкувати

Серед незвичайних імен для хлопчиків Аліхай та Еміліо, а для дівчаток - Петронеолла та Іуліана.

Сім
pravmir.ru
Захід не вирізняються великою оригінальністю надання імен.
Жителі західних областей України не вирізняються великою оригінальністю надання імен новонародженим, повідомили у Державній реєстраційній службі.

Зокрема, дівчаток найчастіше називають іменами Анастасія, Софія, Анна, Вікторія, Вероніка, Яна, Соломія, Злата, Марта, Юлія, Марія, Ольга, Христина, Дарина, Діана, Катерина, Дарія та Олександра.

Серед хлопчиків найчастіше зустрічаються імена – Павло, Олег, Олександр, Максим, Святослав, Денис, Владислав, Юрій, Богдан, Іван, Володимир, Дмитро, Петро, Артем, Арсен, Ярослав, Назарій, Матвій, Андрій, Тимофій.

Читайте також: Діти з німецьких притулків дізнаються імена своїх матерів у 16 років

Серед рідкісних імен, якими називають хлопчиків: Юліан, Лук'ян, Северин, Устим, Лев, Натан, Мілан, Аліхай, Натаніель, Рожден, Савелій, Джонотан, Вільмож, Каїн, Еміліо, Ждан, Теодор, Єлисей, Таде, Герман, Іман, Лук'ян, Рамір, Тимур, Самуїл, Данієль, Джонотан, Крістіан, Франчезко, Юсуф.

Водночас дівчаток називають іменами: Аріана, Меланія, Альбіна, Росана, Сауле, Абель, Янка, Язмін, Фанні, Доріна, Джена, Ельміра, Саманта, Егері, Тереза, Сабіна, Аполлінарія, Зореслава, Анісія, Аделіна, Аріна, Естер, Єремія, Олівія, Павлина, Суламіда, Фіалка, Домініка, Патрисія, Петронеолла, Амеліта, Саміра, Ніколіна, Іуліана.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що українці масово змінюють свої імена.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
За матеріалами: ТСН.ua / ТС
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • AmosMstov 30 августа, 09:10
  РУСИНЫ - настоящее подлинное наименование украинцев. Вы русины. Так давайте же создадим объединённое государство из РФ, Украины (Русинии) и Беларуси со столицей в Великом Новгороде! ДОЛОЙ ЛЖИВОЕ УКРАИНСТВО! ВОЗРОДИМ ПОДЛИННУЮ ЕДИНУЮ И МОГУЧУЮ РУСЬ! Присоединяйтесь к нашему движению: vk.com/rusmovement Это ваш ЕДИНСТВЕННЫЙ шанс не стать вновь колонией Москвы и восстановить историческую справедливость. Для начала нужно подписаться на паблик и вступить в группу для дискуссий. Дальше будем вместе действовать. Наша победа неизбежна, как победа правды. ЗАПОМНИТЕ! ЭТО НАША ЕДИНСТВЕННАЯ АЛЬТЕРНАТИВА СУЩЕСТВУЮЩЕМУ РЕЖИМУ!
 • rostyslawkindratyk 29 августа, 00:54
  Koshkina Iryna Сегодня, 00:46 Так. Не просто так імена відмерли. Ретельно вбивали людям в голову, що всі повинні бути однаковими. І вбили. На жаль. І Сільвестри, Йосипи, Сави, Теклі і Панаси и Пелагеї поголовно стали Сашами, Сірьожами, Машами та Катями (так само як села поголовно стали Щасливими, калинівками і т.д.). От, наприклад, у Франції найпопулярніше і’мя у 2011 році - Леон (близько 1% хлопчаків). 1%! Не 5. Не 10. Добре, що нинішні діти розумніші за батьків. І спокійно сприймають однокласників Мурадів, Амарач, Самсонів і Бо. А такі "толерантні" батьки як ви - хитають головою і нарікають батькам. Продовжуйте. І не забудьте назвати сина Сашком а дочку - Катею.
  Ірочко, у вас стільки агресії.
 • oleggio 29 августа, 00:45
  Яка різниця між Дарією і Дариною?
  Руссо-туристо воліють, щоби дочка була Дарія. Не можуть второпати, що Михайло-Міша-Майкл-Міхаель - то нормально.
  Ирина, я просто уверен, что Вашего ребёнка Вы назовёте как-нибудь необычно) . От всего сердца желаю ему выделяться не только именем! Когда вы уже поймёте, что люди живущие на востоке , на юге, в центре не враги вам??? И , поверьте, не глупее тех кто живёт в экологически чистых районах запада), ну хотя бы потому, что не пишут в ответ на ваш бред гадости))). Желаю Вам удач всевозможнейших и огромного женского счастья!
 • це залежить від того,які серіали дивились їх матусі
 • rostyslawkindratyk 28 августа, 21:17
  А батьки не задумуються над тим, що всім цим Каїнам, Еміліо та "Іуалінам" (?) треба буде жити, йти в школу, працювати?
  Koshkina Iryna 28 августа, 21:51
  Довбаний совковий менталітет. Всі повинні бути Сашами і Сірьожами. Вирізнятися соромно. Якщо у тих дітей і будуть проблеми - то тільки через таких як Ростилав Кіндратюк, які вважають, що рідкісне ім’я - то проблема. Подивіться на дорадянські і ранні радянські документи - безліч імен. Різних. І жили. І проблем не мали. Лікуйте свою голову, в не критикуйте інших.
  rostyslawkindratyk 28 августа, 22:12
  Ірочко, мені особисто байдуже, яке ім'я в людини. Але цим "Іуалінам" жити серед не таких як я толерантних Іванів, Оксан та Саш. А щодо того, що "не мали проблем", то ви, напевно, не знайомі з тими людьми, які змінювали дивні імена через тиск оточуючих і власн комплекси. А ті імена, про які ви говорите, відмерли не просто так.
  Так. Не просто так імена відмерли. Ретельно вбивали людям в голову, що всі повинні бути однаковими. І вбили. На жаль. І Сільвестри, Йосипи, Сави, Теклі і Панаси и Пелагеї поголовно стали Сашами, Сірьожами, Машами та Катями (так само як села поголовно стали Щасливими, калинівками і т.д.). От, наприклад, у Франції найпопулярніше і’мя у 2011 році - Леон (близько 1% хлопчаків). 1%! Не 5. Не 10. Добре, що нинішні діти розумніші за батьків. І спокійно сприймають однокласників Мурадів, Амарач, Самсонів і Бо. А такі "толерантні" батьки як ви - хитають головою і нарікають батькам. Продовжуйте. І не забудьте назвати сина Сашком а дочку - Катею.