Поліція, церква чи військові. Кого найбільше підтримують українці

© Reuters
Укрaїнa 21 квітня, 2016, 09:21 4979 5
Додати до обраного
Громадяни обрали, кому довіряють найбільше. 

Більшість українців - 50,3% - схвалюють роботу поліції, йдеться у соціологічному дослідженні, проведене центром SOCIS на замовлення телеканалу 1+1.

21,2% взагалі не підтримують поліцейських. Скоріше не підтримують дії поліції 24,9%. Найвищий рівень схвалення зафіксовано серед мешканців Києва, а найнижчий – на півдні.

Читайте також: Довіра до Ради впала до мінімуму, а президенту найбільше не довіряє південь

При цьому церква є у беззаперечних лідерах із підтримки серед населення - 68,4%. 14,1% не довіряють взагалі. Найвищий рівень довіри спостерігається традиційно на заході України (76%), найменший – у південних регіонах. Більшість тих, хто схвалює діяльність церковних структур, мешкає у селах. У містах з населенням понад півмільйона осіб зафіксовано лише 26,9%.

Українська армія також у лідерах з довіри українців – 63,1%, а 15% повністю не схвалюють армію. Тих, хто швидше не підтримує ЗСУ, - 19,2%. Зокрема, на півдні України повністю ЗСУ довіряє лише 4,6%, а скоріше довіряють 43%. У західних областях рівень беззаперечної підтримки найбільший – 27,4%, скоріше довіряють 40,6%.

Українські засоби масової інформації не можуть похвалитися великим рівнем довіри громадян. Повністю схвалюють діяльність – 5,9%, скоріше схвалюють 28,8%. Скоріше не підтримують одразу 37%, а повністю не підтримують – 27,2%. Південь держави найбільше не схвалює роботу ЗМІ – 22,2%. 42,1% опитаних мешканців центральних областей підтримали ЗМІ, що є найвищим показником по країні.

Опитування було проведене 8-12 квітня 2016 року, було опитано 1488 респондентів у віці 18 років і старше. Вибірка репрезентативна населенню України за віком, статтю, розміром населеного пункту та регіоном проживання (за даними Державної служби статистки України станом на 1 січня 2015 року). Метод опитування – особисте інтерв'ю на дому у респондента за допомогою планшетів (Computer Assisted Personal Interview, CAPI). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,6% при 95% довірчому інтервалі.

Центр соціальних досліджень "Социс" виявив: кому довіряють українці

ТСН. 19:30 19 квітня, 2016, 20:22
Опитування було проведене на замовлення телеканалу 1+1. В результаті виявили, що найвищий рівень довіри у церкви – 68% громадян. На другому місці за рівнем довіри армія: воякам довіряють 63 % опитаних. Половина українців схильні довіряти повністю або частково поліції.  Рівень довіри до ЗМІ становить майже 35%. 

Як повідомлялося раніше, більшість громадян України вважають неправильним шлях розвитку держави. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, проведеному центром SOCIS. Відповідаючи на запитання про правильність курсу розвитку України, 73,6% назвали його неправильним. П'ята частина опитаних (20,1%) переконана, що держава правильно розвивається. 6,3% не змогли відповісти на запитання.


Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / ЯЮ
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 21 квітня, 2016, 09:21 4979 5
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Piter  Psibko Piter Psibko 21 квітня, 09:27 Згоден 27 Не згоден 1 Церковь — это бизнес который не платит налоги.Пример на параше, но у нас не лучше : 1. При этом церкви не запрещено брать деньги за свои услуги, а так как нет изначальных вложений, то прибыль получается неплохая. При этом деятельность церкви не облагается налогом. 2. Церковнослужители получают зарплату, как любой из нас. 3. Продажа церковной утвари в храмах не является продажей. Они нашли способ обмануть боженьку и официально на ценниках — сумма пожертвования, которую вы отдаете в обмен на что-то. 4. Самая дешёвая свечка в храме 10 рублей. Себестоимость свечки 10 копеек. Налогами это так же не облагается. 5. В храмах часто располагаются швейные мастерские и другие предприятия. Церковь должна шить себе вещи и может пошить ещё кому-нибудь чего-нибудь. Налогами не облагается. 6. Храмы строятся за бюджетные деньги. На программе Познера один из попов сказал, что в день строится по три храма. В год это порядка 1000 храмов. Стоимость одного храма (часовни) от 10 до 500 млн рублей. Когда вам скажут, что в городе не хватает детских садов или больниц — вспомни эти цифры. 7. Высшее руководство церкви все на машинах, показывают нам аскетизм и пример для подражания. Как всегда действуют отговорки, но это никого не интересует. 8. Патриарх Кирилл ездит на бронированном автомобиле. В его кортеже порядка трёх таких. 9. Нам запрещено оскорблять чувства верующих. При этом непонятно, как доказать, что ты верующих, и как выяснить велико ли оскорбление ваших чувств. Оскорблением может являться всё, что угодно. 10. В год строится 50 воскресных школ. 11. Порядка 80% россиян считают себя православными и лишь 3% ходят в церковь. 12. Маразм крепчает с каждым годом. відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції