Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Російський фільм про УПА заборонили в українському прокаті


Київ, 16 лютого 2010, 16:44 (8 фото) відео Друкувати

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури не рекомендував до показу антиукраїнську картину "Ми з майбутнього-2".

Кадр з фільму Ми з майбутньго-2. Фото film.ru < >
Фото 1. Кадр з фільму "Ми з майбутньго-2". Фото film.ru

Кадр з фільму Ми з майбутньго-2. Фото film.ru
Остап та Дмитро Ступки. Кадр з фільму "Ми з майбутньго-2". Фото film.ru
Російський фільм "Ми з майбутнього-2", прем`єра якого в Росії запланована на 18 лютого, не допущений до показу в Україні.

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури, який видає прокатні посвідчення, не дозволив показ картини про події Великої Вітчизняної війни.

"Близько місяця тому наші експерти переглянули фільм і не рекомендували його до показу на території України", - розповіла начальник відділу держрегулювання кіновідеопрокату Мінкульту Лідія Клименко.

"З того часу нічого не змінилося - до нас більше ніхто не звертався", - сказала Клименко.

Події стрічки розгортаються в Західній Україні. Туди приїжджають студенти з Росії для реконструкції битви у Бродівському котлі 44-го року.

Українці зображені радикальними націоналістами, які воюють тільки на німецькому боці, а російських хлопців називають окупантами.

Росіян іще перед приїздом до України попереджають, мовляв, вас називатимуть лише москалями. На зауваження, що це не зовсім правда, автори кіно повідомили, що це художній фільм, а не документальний.

До російського фільму залучені українські актори - син та онук Богдана Ступки. Остап Ступка грає досить жорсткого упівця, але з батьком про роль не радився.

Актор розповів, що погодився на роль одразу, бо в Україні кіно не знімають. Остап Ступка заявляє, що ідеологічні нюанси – це одне, а робота і гонорар – інше.

Журналіст із фахом історика Данило Яневський переконаний, що співвітчизники нічого не втратять, якщо не побачать цей фільм.

Енутзіасти планують відтитрувати всю стрічку достовірною інформацією з архівів, коли вона з'явиться в Інтернеті. А от автори фільму все ж таки сподіваються на прокат.

Читайте також:

У Києві показали антиукраїнський фільм "Ми з майбутнього-2"

Російський фільм з Остапом Ступкою ризикує потрапити під заборону в Україні

Партія регіонів не відбиратиме у Бандери звання Героя

Показ фільму "Ми з майбутнього-2" Показ фільму "Ми з майбутнього-2"  
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter