Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Російський фільм про УПА заборонили в українському прокаті


Київ, 16 лютого 2010, 16:44 (8 фото) відео Друкувати

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури не рекомендував до показу антиукраїнську картину "Ми з майбутнього-2".

Кадр з фільму Ми з майбутньго-2. Фото film.ru < >
Фото 1. Кадр з фільму "Ми з майбутньго-2". Фото film.ru

Кадр з фільму Ми з майбутньго-2. Фото film.ru
Остап та Дмитро Ступки. Кадр з фільму "Ми з майбутньго-2". Фото film.ru
Російський фільм "Ми з майбутнього-2", прем`єра якого в Росії запланована на 18 лютого, не допущений до показу в Україні.

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури, який видає прокатні посвідчення, не дозволив показ картини про події Великої Вітчизняної війни.

"Близько місяця тому наші експерти переглянули фільм і не рекомендували його до показу на території України", - розповіла начальник відділу держрегулювання кіновідеопрокату Мінкульту Лідія Клименко.

"З того часу нічого не змінилося - до нас більше ніхто не звертався", - сказала Клименко.

Події стрічки розгортаються в Західній Україні. Туди приїжджають студенти з Росії для реконструкції битви у Бродівському котлі 44-го року.

Українці зображені радикальними націоналістами, які воюють тільки на німецькому боці, а російських хлопців називають окупантами.

Росіян іще перед приїздом до України попереджають, мовляв, вас називатимуть лише москалями. На зауваження, що це не зовсім правда, автори кіно повідомили, що це художній фільм, а не документальний.

До російського фільму залучені українські актори - син та онук Богдана Ступки. Остап Ступка грає досить жорсткого упівця, але з батьком про роль не радився.

Актор розповів, що погодився на роль одразу, бо в Україні кіно не знімають. Остап Ступка заявляє, що ідеологічні нюанси – це одне, а робота і гонорар – інше.

Журналіст із фахом історика Данило Яневський переконаний, що співвітчизники нічого не втратять, якщо не побачать цей фільм.

Енутзіасти планують відтитрувати всю стрічку достовірною інформацією з архівів, коли вона з'явиться в Інтернеті. А от автори фільму все ж таки сподіваються на прокат.

Читайте також:

У Києві показали антиукраїнський фільм "Ми з майбутнього-2"

Російський фільм з Остапом Ступкою ризикує потрапити під заборону в Україні

Партія регіонів не відбиратиме у Бандери звання Героя

Показ фільму "Ми з майбутнього-2" Показ фільму "Ми з майбутнього-2"  
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • ростріляю мокалів нафік 20 марта, 00:10
  Ну і правиль нема чого давати мокалям волю з іхніми дурними антиукраїнськими фільмами
 • вацлав. 18 февраля, 16:24
  для15-04 .ОТКУДА ТЫ ВЫЛЕЗЛО ЧМО КОНЧЕНОЕ ОСЛОМ БЛОХАСТЫМ.ПОТЕРПИ ЧУТЬ - ЧУТЬ И НЕ УСЦЫКАЙСЯ ОТ СТРАХА -ТРУП ТВОЕГ О хероя -бандеры уже даже не воняет а вот червей бандеровских БУДЕМ УНИЧТОЖАТЬ.фашизму -нет.КСТАТИ -падло ослом конченое У тебя БОМЖАРЫ И ДОМА своего НЕТ.ЛЬВОВ-ЭТО ПОЛЬСКИЙ ГОРОД который в 1939году был забран СТАЛИНЫМ и отдан вам БОМЖАМ.
 • Льова 18 февраля, 15:04
  Значить так жидомасони та москалі, які під українців косять, вашу субєктивну думку можете засунути собі в жопу, а разом з нею я б і вас засунув в те місце звідки ви повилазили і задушив. Невсіх дурних дідів ваших війна забрала - що виховали таке покоління безродних дибілів, які незнають свого ... . В Росії з них сміються і називають хохлами і малоросами - тому що вони рахують себе Українцями, але в той же час Україну і обсерають, через то шо вони назнають хто вони,через то шо вони підтакують і лижуть зад москалям, і хочуть з ними близкості. Натомість українців, націоналістів в доброму розумінні цього слова (поцікавтесь що означає слово націоналіст) називають не хохлами і малоросами а Бандерами, а знаєте чому ? тому що в них був свій лідер і була мета Вільна Україна ! а таких людей поважають, і в свій час боялись. Вони стріляли комуністів незважаючи на їх національну приналежність - навіть якшо це українець і стріляли їх не в Росії не в Польщі, не ще де небуть а в Україні і на Українській землі!!! а потім і німців стріляли коли вони відмовились від визнання в разі перемоги України як незалежної держави і це була їх помила - як би вони не розірвали домовленості з УПА, невідомо чи СРСР виграло б 2 світову війну.
 • бандера-фашист. 17 февраля, 22:09
  проститутки ющеновские -вам подонкам ИСТОРИЮ НЕ УДАСТСЯ ПЕРЕКРУТИЬ.бандера -ЗДОХ КАК СОБАКА ПОД ЧУЖИМ ЗАБОРОМ.ГЕРОЯМ УКРАИНЫ -БОГДАНУ СТАШИНСКОМУ И НИКОЛАЮ КУЗНЕЦОВУ -СЛАВА.
 • 13-й регион 17 февраля, 21:07
  "Журналіст із фахом історика Данило Яневський переконаний, що співвітчизники нічого не втратять" - ... и после того как они "ничего не утратять", будут сидеть о бсуждать фильм , который не видели и кричать "москалюги" и т.п. Как то попахивает цензурой в нашей демократической стране))) Полностью согласен с Днепром , скачаем и посмтрим). Единственная пропроблема в том , что опять какие -то левые люди решают что мне смотреть, что мне слушать, а что нельзя.
 • Днепр 17 февраля, 17:04
  Да какие проблемы??? Спасибо интернету. Посмотрим без цензуры. Ну, а западенов, мы потихоньку почистим, да они и сами скоро вымрут или утонут. P.S. Болта! вам денег дадим на Евро 2012, зарабатывайте в Португалии.
 • Олег 17 февраля, 15:04
  Це все фантастика!! А правда...ну хоча б, хто з флагом перемоги над Рейхстагом ??
 • Ronnie 17 февраля, 14:21
  нквд./ Сьогодні, 10:49 смотри как бы тебя педика никто случайно не отделал.
 • 2 Лукаш з Рівного/ Сьогодні, 10:03 17 февраля, 11:24
  Сделайте их героями местного уровня и не лезьте с ними во всю страну.
 • нквд. 17 февраля, 10:49
  пидарам 10-31. 10-24. 10-03.ПРОШУ ПОДУМАТЬ О СВОЕЙ СУДЬБЕ И ПОСЛЕДСТВИЯХ ПОДОБНОГО ПИЗДЕЖА ДЛЯ СВОЕЙ СЕМЬИ.ДЕРЬМОКРАТИЯ - ЮЩЕНКА ЗАКОНЧЕНА.ВСЕХ БУДЕМ БРАТЬ НА КАРАНДАШ И НА ЛЕСОПОВАЛ В СИБИРЬ И РУДНИКИ.вам блядям -пришел конец.УНИЧТОЖЕМ ВСЕХ -фашистских СУК НА КОРНЮ.