Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Розкішний маєток Порошенка у "стилі Білого дому" поповнився капличкою


Київська область, 25 квітня 2011, 11:52 (9 фото) Друкувати

Маєток Порошенка у Кончі Заспі будується вісім років. За цей час на його території з’явилася маленька церква.

Маєток Порошенка_8 < >
Фото 1. Маєток Порошенка

Маєток Порошенка
Українська правда
Маєток Порошенка
Грандіозна дача голови Ради Нацбанку Петра Порошенка у "євроселі" Козин під Києвом досі порожня. Однак на її території тепер розмістилася капличка.

Про це свідчать останні фото, зроблені нещодавно блогером winnie the pooh.

Зовнішній вигляд маєтку майже не змінився з 2007-го року, коли були зведені усі "коробки" будівель, і лишалися лише внутрішні роботи.

Проте деякі зміни у садибі Порошенка таки відбулися. Зокрема, на її території добудовано невеличку капличку. Крім того, центральна будівля у маєтку Порошенка, що нагадує Білий дім у Вашингтоні, скоро може змінити колір.

Так, на фото видно, як на одній із зовнішніх стін палацу влаштували "палітру" для нанесення різних фарб. Ймовірно, на цьому шматку робітники пробують різні кольори, у які в майбутньому доведеться фарбувати будинок.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко розповів, що будівництво його заміського будинку затягнулося.

"Ми його будуємо 8 років і, на жаль, ми не дуже швидко це робимо. Ми все ще туди не в'їхали. І коли в'їдемо – невідомо. Це відповідальність дружини", - зауважив він.

Читайте також:

Кличко будує маєток під Києвом за 4 млн євро

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Сім’я Януковича розширила "родовий маєток" у Донецьку

Вілла доньки Кучми увійшла до ТОП-10 найдорожчих будинків світу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • Ольга 6 мая, 09:35
  Гарно! Мені подобається маєток. Приємно, що людина має не лише кошти, а й смак. І на відміну від Кризи Володимирінви, не соромиться своїх статків. Не знаю як там що - але те, що його діяльність окрім власного збагачення приносить такий "побічний ефект" як розвиток економіки, нов іробочі міста, якісна продукція і краща кондитерська фабрика в Європі - за це рсепект!
 • Патриот 4 мая, 15:23
  После 17 года в таких домах делали музеи для народа. Значит Петька тоже построил для народа.
 • Громадянин Украины 26 апреля, 09:29
  Петя, учи историю! 17 год не за горами. И в гробу карманов нету. А за музыкальную школу дочки заплатить 60 гривен нету.
 • Петренко 26 апреля, 08:14
  Да хоть Петя не много разлагольствует про Мижгирья, помалкивает, но у Юли в конче-заспе по соседству с Ющенко така шикарна вилла и вона все одно воняет за Мижгирьем(себе хочет присвоить) так у юльки и в Крыму парочку особняков и за границей, а вона все заладила Межгирье та мижгирья.
 • Юля 26 апреля, 07:22
  Пороха к Юре Луцику на на нары!!!
 • Deeler 26 апреля, 04:03
  нехуй завидувати, не добилися самi цього, незалежно яким чином, нехуй язики розпускати.
  піонер 26 апреля, 14:29
  а ти попробуй зароби в глухому селі, то шо ти там заробиш хуй хвате тобі таблетки з твоєю хворою головою
  игорь 2 мая, 09:33
  та все б вроде и так если бы это были честные деньги А нечестные значит украденные А украденные значит не зависть а справедливость А справедливость это Закон А Закон должен быть один для всех
 • Вольный автор 26 апреля, 00:18
  Мне интересно почему у нас люди не умеют жить скромнее. Почему каждый стремится выебнуться, то мобильным телефоном, кто одеждой, кто машиной, кто роскошным домом. Это что, особенности менталитета. Почему когда в Польшу приезжает средненький бизнесменчик, поляки думают что он какой-то олигарх, смотря на его машину?
 • Махно 25 апреля, 23:44
  Проте деякі зміни у садибі Порошенка таки відбулися. Зокрема скрізь будуть вставлені двері з натурального шоколаду так що всі бажаючі зможуть лизати їх в день та вночі.
 • патріот 25 апреля, 22:36
  всі коменти недалекі від істини ,крім того,що по Рошен ко -нічого спільного із українцем немає-така сама жидівська морда як і 99% Верховного Кнессету України. В основному,ця вся зграя живе за бугром,з п,ятниці-по понеділок,а з понеділка -по п,ятницю прилітає на власних літаках зірвати бабла(тіпа, працюючи в уряді України)
 • sergiy 25 апреля, 17:49
  Так, в 2006 він був дуже за демократію, за народ. Певно для себе нарешті знайшов. Проблема не в тім, що він живе добре, а що ми усі погано. А він один з тих, хто за це відповідає - на усіх своїх посадах. І зараз у нацбанку.
  Гарик 25 апреля, 19:17
  А кто тебе сказал, что Порох в политику за народные интересы пришел? Благодаря тому, что куманек Ющ удачно проскользнул в президенты, "близкое окружение" тут же принялось набивать карманы. Понятное дело, что Порох в 2004 году пришел не в одних трусах, но статистика вещь упрямая и уже летом 2006 года эксперты оценили его активы в 5 млн. С этим показателем он оказался на 15-м месте списка из 30 наиболее состоятельных наших соотечественников, составленного журналом "Корреспондент". В 2007-м эксперты журнала "Фокус" насчитали у П.Порошенко 6 млн., отдав ему 18-е место в Топ-100 украинских богачей.Год спустя тот "Фокус" оценил активы кума Президента уже в ,450 млрд. (13-е место в списке отечественных толстосумов), а "Корреспондент" - в ,120 млрд.(22-е место). И все эти цифры говорят о "глубокой и незабвенной заботе" о людях и национальных интересах Украины
12