Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Тимошенко назвали найсексуальнішою жінкою України


Україна, 14 жовтня 2010, 12:23 (7 фото) Друкувати

Експертів, які визначали найсексуальнішу жінку кожної країни, найбільше вразило волосся лідера БЮТ - "такого величного у світі більше немає".

Тимошенко змінила імідж_1 < >
Фото 1. Велична Тимошенко (Блок Юлії Тимошенко)

Тимошенко змінила імідж_1
Блок Юлії Тимошенко
Велична Тимошенко
Журнал Esquire опублікував своєрідний сексуальний атлас планети Земля, відібравши для нього найпривабливіших представниць 195 країн світу. Україну на сексуальній карті світу від Esquire представила колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Тому що немає більше в світі такого величного волосся, як це", - прокоментував свій вибір Esquire.

У атлас потрапили політики, перші леді, журналістки, актриси, правозахисниці, моделі, співачки, переможниці різноманітних конкурсів краси, письменниці, танцівниці, спортсменки і навіть одна колишня сексрабиня.

Найсексуальнішою жінкою Росії названа модель Наталія Водянова, яка в даний час живе і працює у Великобританії. Колега Водянової, модель Таня Дягілєва, названа найсексуальнішою уродженкою Білорусі.

Також на сексуальну карту нанесені модель Жизель Бундхен (Бразилія), колишня сексуальна рабиня Сомалі Мам (Камбоджа), актриса Наталі Портман (Ізраїль), актриса і фотомодель Діана Крюгер (Німеччина), дружина президента Франції Карла Бруні (Франція), модель Хелена Крістенсен ( Данія), співачка Бйорк (Ісландія), актриса Моніка Белуччі (Італія), тенісистка Ана Іванович (Сербія), модель Алек Вєк (Судан) і багато інших відомих і маловідомих жінок.

На карту не змогли потрапити лише дві держави - Співдружність Домініки (так як журнал представницю цієї країни, яка чимось відрізняється) і Ватикан (місто-держава було дискваліфіковане, так як Папа римський Бенедикт XVI відмовився брати відповідальність за сексуальні злочини представників католицької церкви).

Читайте також:

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Тимошенко пожалілася, що їй бракує жіночого щастя

Тимошенко пригадала, як ночами розвантажувала шини у Дніпропетровську

Тимошенко визнали найвпливовішою жінкою України

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
За матеріалами: Esquire / М.К.
Сортувати по:
даті    
популярності