У Генпрокуратурі немає справ щодо депутатів (відео)

Генеральний прокурор Олександр Медведько стверджує, що кримінальних справ стосовно народних депутатів у провадженні правоохоронних органів немає.

"Кримінальних справ стосовно народних депутатів в провадженні правоохоронних органів на даний час немає, тому підстав, щоб генеральний прокурор звернувся з відповідним поданням (до парламенту) немає", - сказав Медведько.

Як повідомляв ТСН.ua, зокрема, 6 листопада тимчасово виконуючий обов’язки голови СБУ Валентин Наливайченко повідомив про наявність інформації щодо протиправної діяльності двох народних депутатів, які згадуються у матеріалах справ про контрабанду.

Землетрясение в Китае
УНІАН
Наливайченко і Медведько мають різні дані
Він дав зрозуміти, що народні депутати, причетні до діяльності організованих злочинних угруповань, які займаються контрабандою, входять до складу парламентського Комітету з питань з боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Тоді ж Наливайченко повідомив, що Служба безпеки передала до Генеральної прокуратури матеріали для порушення кримінальної справи стосовно народного депутата Геннадія Москаля.

У Генпрокуратурі немає справ щодо депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: