Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

У виразках на язику клієнта ресторану може бути винен засіб для чищення труб


Дніпропетровськ, 28 серпня 2012, 15:45 Друкувати

Попередній аналіз рідини з пляшки мінералки показав, що вона є лугом з високим рН.

Вода
У пляшці мінералки міг бути засіб для чищення труб
Замість мінеральної води у принесеній відвідувачу одного з ресторанів Дніпропетровська пляшці ймовірно був засіб для чищення каналізаційних труб, повідомляє кореспондент ТСН.

Проведені у лікарні лабораторні дослідження, куди доправили постраждалого Дмитра Леонова, показали – рідина є лугом з рН12.

Точно встановити, що це за речовина, фахівці не ставили собі за мету. Оскільки їм потрібно було лише визначити її склад, аби призначити чоловіку лікування.

Однак, за словами фахівців, такий рН характерний для речовин, що використовують для чищення каналізаційних труб.

Леонов каже, що досі відчуває дискомфорт через хімічний опік. Однак лікування вже розпочато, функції язика мають відновитися.

Лікарі у свою чергу зазначають, що могло бути значно гірше. Якби він проковтнув таку "мінералку ", то міг стати інвалідом – речовина здатна сильно пошкодити стравохід і шлунок.

Тим часом триває експертиза речовини у МВС. Коли будуть її результати, буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000