У Ялті з'явилася "Школа майбутнього"

Укрaїнa 29 серпня, 2007, 18:45 1515 1
Додати до обраного
1 вересня перша в Україні "Школа майбутнього", створена на базі однієї зі шкіл Ялти (Крим), буде готова почати навчальний рік.

У День знань - 1 вересня - перша в Україні "Школа майбутнього", створена на базі однієї зі шкіл Ялти (Крим), буде готова почати навчальний рік.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Ялтинського міськвиконкому, вже практично завершено роботи першого етапу створення "Школи майбутнього", там умонтовують інтерактивні дошки і встановлюють антисколіозні парти, впорядковують довколишню територію. Вже пройшла репетиція урочистого відкриття. "1 вересня "Школа майбутнього" буде повністю готова почати навчальний рік", - повідомила начальник міського відділу освіти Олена Павленко.

Від рядової загальноосвітньої школи "Школа майбутнього" після першого етапу створення відрізнятиметься широким використанням сучасного мультимедійного устаткування. Так, з 1 вересня в навчальному закладі запрацюють 2 стаціонарних комп`ютерних і 3 мобільних класи. "У всіх аудиторіях встановлено маркерні та інтерактивні дошки - такі комп`ютерні монітори, завдяки яким вчителі зможуть закріплювати знання, що викладаються, демонстрацією візуальних зображень", - зауважують у міськвиконкомі. У школі з`явився власний телецентр і друкарня. Вхід до будівлі здійснюватиметься за магнітними картками, які фіксують час приходу і відходу школяра. МініАТС дозволить із холу школи зв`язатися з будь-якою аудиторією. 

Зміни заторкнули й навчального процесу, відзначають ялтинські власті. Викладання англійської мови й комп`ютерної грамотності починається тепер з першого класу, поглиблене вивчення двох мов - з п`ятого. В останніх класах школярі самостійно визначатимуть профіль навчання, а проводити уроки для них будуть і викладачі вищих навчальних закладів. Міська влада знайшли кошти на збільшення загальної чисельності штату школи на 35 чоловік, зокрема, запроваджено ставки для ведення безкоштовних гуртків у позанавчальний час.

Попереду, за словами Олени Павленко, другий етап створення "Школи майбутнього", на який буде потрібно близько 20 млн. грн. "Разом з продовженням удосконалень в самій школі він припускає реконструкцію довколишнього дитячого саду в сучасну початкову школу", - зауважує влада Ялти.

Паралельно зі створенням "Школи майбутнього" в рамках міської програми у сфері освіти в Ялті відбувся капітальний ремонт ще двох найбільших у місті-курорті шкіл. "Подібних масштабних будівельних робіт і в такі короткі терміни в навчальних закладах Ялти не проводилося навіть під час Радянського Союзу", - говорить начальник міського відділу освіти.

Середня загальноосвітня школа №2 стала першим в Україні навчальним закладом, в якому почалося практичне здійснення державної програми "Школа майбутнього". 2006 року в Ялті з ініціативою включити місцеву школу до держпрограми виступив прем`єр-міністр України Віктор Янукович.

Цього року після завершення навчального року в школі почався перший етап створення "Школи майбутнього". На нього із коштів державного бюджету було виділено 10 млн. грн. За три місяці в школі провели капітальний ремонт будівлі, купили меблі, технічне устаткування. На комп`ютерне і мультимедійне устаткування було витрачено понад два млн. грн.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.В.
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 29 серпня, 2007, 18:45 1515 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
  • Георгій Кандибур Георгій Кандибур 30 жовтня, 09:54 Згоден 0 Не згоден 0 Вельмишановні колеги! Пропануємо Вам залучитися до СТВОРЕННЯ ЯКІСНО НОВОЇ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ в загальноосвітніх закладах (замість класно-урочної системи). Нова система забезпечуватиме розвиток, виховання і освіту учнів незрівнянно більш ефективно. Основні особливості нової системи викладені у книзі Г.Р.Кандибура «Школа, яка змінить Світ», і з якою можна ознайомитися на сайті: kandibur.com (сторінка "школа"). Уривки з цієї книжки друкувалися у 2009 році в журналах «Управління школою» і «Післядипломна освіта». Для докладного роз’яснення конкретних кроків поступової трансформації класно-урочної системи у якісно новий навчально-виховний процес до Вас на зустріч з педагогами практиками, науковцями, управлінцями готовий приїхати Г.Р.Кандибур. За результатами цієї зустрічі передбачається ... З найкращими побажаннями - Георгій Кандибур м. Дніпропетровськ, Email: mail@kandibur.org Cайт: kandibur.com відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції