Українські греко-католики обрали нового главу Церкви

Любомир Гузар пішов у відставку за станом здоров'я
Укрaїнa 24 березня, 2011, 15:35 4321 4
Додати до обраного
Інтронізація нового глави УГКЦ відбудеться 27 березня, о 10.00, у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві.

Виборчий Синод Української греко-католицької церкви на четвертий день роботи обрав нового предстоятеля УГКЦ замість Любомира Гузара, який пішов з посади за станом здоров'я. Однак до офіційного підтвердження кандидатури Ватиканом, особа нового глави УГКЦ наразі не розголошується. Зараз в УГКЦ чекають відповіді з Апостольської столиці.

Як вже повідомлялося, потрібно отримати дві третини голосів, щоб бути обраним. За цієї процедурою голосування відбувалися упродовж трьох днів чотири рази на день. Вибір зроблено на четвертий день голосування.

За правилами, обраний єпископ повинен надіслати власноручного листа до Папи Римського для затвердження виборів. Після отримання затвердження він складе визнання віри й обітницю ревно виконувати свій уряд перед Синодом єпископів, а після проголошення його обрання буде проведено інтронізацію нового глави УГКЦ згідно з приписами літургічних книг, після чого він отримає повні права на свій уряд.

Участь у роботі Виборчого Синоду взяли 40 єпископів з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії).

Інтронізація нового глави УГКЦ відбудеться 27 березня, о 10.00, у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві. На церемонію запрошено близько тисячі гостей. Це представники всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, державної та місцевої влади, місцевих та міжнародних громадських організацій та різних конфесій і релігійних організацій.

Читайте також:

Гузар запропонував об'єднати всі церкви: Московський патріархат збентежений

Папа Римський прийняв зречення Любомира Гузара

Гузар майже осліп: керувати церквою буде його помічник

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Укрaїнa 24 березня, 2011, 15:35 4321 4
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
  • Мар’ян Мар’ян 24 березня, 17:39 Згоден 4 Не згоден 0 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-стаття-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 17:05-[-/span-]- -[-span class=text-]-украинские греХо-католики -- группа лиц, вступившие в преступный сговор с целью мошенничества на религиозных чувствах простых галицаев.-[-/span-]--[-/div-]-Ти стерво москвоординське мабуть і не знаєш, що Греко-Католицька Церква, будучи по суті православною, свого часу врятувала українців від спольщення. Коли ж з разом з "асвабадітєлями" прийшли попи, ревні слуги сталінського режиму, і знищили Церкву на догоду Сталіну-тварюці, а служителів Божих кого вбили, кого в концтабори. Московські попи і зараз служать не Богові, а фореру всія орди, принагідно роблячи бізнес на Вірі. відповісти цитувати Дякуємоспам МАХНО МАХНО 24 березня, 18:09 Згоден 2 Не згоден 0 Для чого так реагувати бережіть нервові клітини воно не мае ни роду ні племені ні країни, німці колись називали їж просто "русішшвайн" але це не просто свині це вилупки, помісь хренових свиней з бездомними собаками байстрюки вони це все прекрасно знають тому і гавкають холопські морди раби а шо наші дуже давні пращури скіфи казали раб лубить кнут то про що мова цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції