Янукович: майбутнє України - в ЄС

Ілюстрація© liveinternet.ru
Укрaїнa 25 серпня, 2011, 14:45 1757 9
Додати до обраного
Президент Віктор Янукович обіцяє привести Україну до ЄС, не розриваючи історичний зв'язок з Росією.

Президент України Віктор Янукович обіцяє, що Україна стане членом Євросоюзу. Про це він написав в авторській статті у The Wall Street Journal.

Він наголошує, що сьогодні Україна дуже відрізняється від тієї країни, якою вона була двадцять років тому.

"Я бачу сучасну країну, яка динамічно розвивається, де малий бізнес на підйомі, творчість розцвітає, ринок набирає сили після виснажливої рецесії. Лише торік обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 35%", - зауважив він.

За його словами, Україна подолала довгий шлях, звільняючись від залишків радянського багажу. Глава держави планує вести країну далі. "Моя мета – забезпечити Україні гідне місце серед членів Європейського Союзу", - наголосив Янукович.

Він вірить, що майбутнє України – в Європі. "Хоча наш історичний зв'язок з Росією і надалі відіграватиме значну роль, ключ до процвітання нашого народу та розвитку наших природних і людських ресурсів – у глибокій, більш досконалій інтеграції в європейські та західні структури", - вважає глава держави.

Президент бачить величезний потенціал України в тому, що вона посяде гідне місце в європейській економіці. Він зауважив, що в його країні не тільки освічений народ, вона багата науковими традиціями та технологічним потенціалом. "Україна відіграє роль "містка", що поєднує європейський, російський та азіатський ринки. Країна, територія якої більша за Францію, має третину світових запасів чорноземів – найродючіших ґрунтів у світі, завдяки яким Україну часто називали "житницею Європи", - наголошує Янукович.

З іншого боку Україна повинна також зосередитися на покращанні відносин і з російськими сусідами. Енергетична безпека України занадто довго підривалася непередбачуваними дипломатичними відносинами Росією. "Настав час іти далі, спрямовуючи погляд у майбутнє, ставлячи мир у регіоні вище помилок, які необхідно залишити у минулому. Україна, Росія і Європа тільки виграють, якщо ми досягнемо успіху на цьому шляху", - пише глава держави.

"Наш рух уперед був далеко небезхмарним. У міру того, як наша країна шукатиме шляхів виходу з економічної кризи, я змушений був вдатися до жорстких економічних заходів щодо залучення коштів МВФ, які забезпечували подальший економічний розвиток України. Українська пенсійна реформа (включаючи пiдвищення пенсiйного вiку з 55 до 60 рокiв) має багато спільного з тими контроверсійними заходами, які були вжиті низкою урядів по всій Європі щодо забезпечення належної економічної й фіскальної дисципліни", - наголосив він.

Водночас, глава держави підкреслив, що хоч як би важко було, такі реформи нарешті починають приводити багатогранну економіку України у відповідність з європейськими стандартами.

"Реформи України тривають, попереду ще багато роботи. Перед Україною стоїть завдання позбутися корупційних рудиментів радянської системи з усіх сфер нашого життя, включаючи усі без винятку органи влади, бізнес і судову систему", - зауважив Президент.

"Нікому не можна надавати імунітет, тим самим знімаючи відповідальність за його дії, незалежно від політичних поглядів чи соціального статусу. Без особистої відповідальності за свої дії нам не вдасться реформувати Україну. Без верховенства права життя громадян України буде ускладнене", - наголосив глава держави

На його переконання, в атмосфері глобальної невпевненості та конфлікту геостратегічних інтересів зв'язки між Європою та Україною набувають ще більшого значення. "Україні потрібна Європа, і, що не менш важливо, Європа не може собі дозволити залишити Україну позаду", - переконаний він.

Нагадаємо, глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив, що одним з можливих шляхів до зміцнення відносин України та ЄС є розширення контактів між простими людьми.

Раніше Янукович у своїй статті висловив впевненість, що Україна увійде до ЄС "уже років за десять".

Читайте також:

Янукович впевнений, що "за років десять" Україна буде в ЄС

МЗС України: суд над Тимошенко ускладнює переговори з ЄС

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012

Українці масово відрікаються від України задля Євросоюзу

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / jetsetter.ua/УНІАН / С.Д.
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 25 серпня, 2011, 14:45 1757 9
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 9
  • DJin DJin 25 серпня, 15:31 Згоден 8 Не згоден 1 Янукович считает наверное нас очень глупыми, если такое говорит. Малый бизнес идет на подъём - статистика говорит совсем обратное, крупный бизнес просто разоряет и поглощает малый, 80% малого бизнеса это ненужные услуги и перепродажа чужого товара. На счет иностранных инвестиций, почему то нихто не говорит людям о том, что есть 2 типа инвесторов: 1. производящий товар на внутрений рынок и производящий на внешний, Так вот первый вариант только вывозит валюту из Украины, а второй в основном это производство сырья, что минимизирует добавочную стоимость конечного продукта и оставляет нас без работы. А насчет остатков советского союза, так на этих остатках и жируют "слуги народа", присвоив их себе в начале 90-Х. На самом деле сегодня в Украине происходит очередной перераздел собственности "Народа" и сдача гос-ва иностранному капиталу (ресурсов, земли). А Украина нужна Европе лишь как сырьевой придаток и рынок сбыта, самих людей в этих интересах нет. відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції