Янукович оголосив про початок реформ: українці житимуть не менше 70 років

Янукович оголосив про початок реформ© President.gov.ua
Укрaїнa 2 червня, 2010, 16:16 4316 43
Додати до обраного
Президент оголосив про початок першого етапу реформ в Україні та назвав головні індикатори того, чи будуть ці зміни успішними. Чи не головний показник - тривалість життя.

Президент Віктор Янукович оголосив перший етап реформ в Україні та назвав одним з головних індикаторів їх успішності збільшення середньої тривалості життя українців до 70 років.

Про це глава держави сказав на засіданні комітету з реформ. "Серед індикаторів успіху наших реформ - підвищення середньої тривалості життя людей у нашій країні з 68 до 70 років", - наголосив Янукович.

"Наша мета проста і ясна - Україна впродовж 10 років має увійти до двадцятки найбільш економічно розвинутих країн світу, рівень життя громадян України повинен відповідати європейським стандартам", - охарактеризував він ціль реформування України.

"Для цього ми маємо намір, перш за все, зробити сталим економічний розвиток України. Ми знизимо дефіцит держбюджету і стабілізуємо державний борг. Ми послабимо податковий тягар і розширимо податкову базу. Ми знизимо інфляцію, забезпечимо кредитування економіки та розвиток фінансового ринку", - пообіцяв президент.

За його словами, реформи збільшать фінансову і витратну автономію регіонів, забезпечать зменшення адміністративного навантаження на бізнес.

"Ми завершимо приватизацію та будемо ефективно управляти державною власністю. Ми будемо стимулювати інноваційний розвиток і розвиток вільної торгівлі з Європейським Союзом та країнами СНД, що значно сприятиме і впровадження безвізового режиму з ЄС", - пообіцяв Янукович.

"Ми модернізуємо транспорту інфраструктуру, сформуємо прозорий ринок землі, підвищимо ефективність сільського господарства. Ми ще скоротимо структуру державних органів і підвищимо професіоналізм державних службовців", - додав він.

Крім збільшення тривалості життя, серед ознак успішності реформ він назвав темпи економічного зростання: "Однією з важливих складових успіху реформ буде досягнення нами середнього темпу росту ВВП не менше 5% на рік".

"Уже в 2014 році ми знизимо інфляцію з 13 до 6%. У наших планах поліпшити місце України у рейтингу бізнес-клімату не менше, ніж на 40 позицій. А в рейтингу конкурентоспроможності економік - на 10 позицій", - заявив він.

"Ми скоротимо прямі та непрямі форми державної підтримки енергетики, вугільної, нафтової та житлово-комунальної галузей на менше, ніж на 60%. Ми знизимо питому енергоємність економіки на 20%", - додав Янукович.

Нагадаємо, у своїй програмі економічних реформ, Янукович також пообіцяв у найближчі кілька років знизити кількість українців, які живуть за межею бідності, до 7%.

Також у програмі - отримання від приватизації державного майна 100 мільярдів гривень і підвищення рейтингу України за ознаками ведення бізнесу.

Читайте також:

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

За чотири роки Україна продасть майна на 100 мільярдів

Азаров: Україна стане зрозумілою і прогнозованою державою

Янукович оголосив про початок реформ

Укрaїнa 2 червня, 2010, 18:59

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Українська правда / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
Укрaїнa 2 червня, 2010, 16:16 4316 43
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 43
  • Читатель Читатель 12 червня, 23:45 Згоден 0 Не згоден 0 О профессионализме госслужащих. Смотрите кого Вы ставите во главе госслужащих. На всех уровнях кричали, какая большая зарплата у госслужащих. Сегодня главный специалист в райгосадминистрации, с высшим образова нием, имеет массу ответственных заданий, получает з/плату на уровне техперсонала. Помниться обещали сокраще ние госаппарата в высших эшалонах власти, а делаете наоборот. Посмотрите, кого Вы ставите во главе госадми нистраций. Идут увольнения людей, которые имеют знания и опыт. Их профессионализм сводится на нет. Понятно нужно давать место и молодым кадрам,но не тем, которые по своему поведению и моральным принципам - уроды. відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції