Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

З київського метро знову виганяють продавців преси


Україна, Київ, 10 жовтня 2012, 10:08 Друкувати

У мерії стверджують, що з торговцями газетами ні про що не домовлялися.

Газетна розкладка в метро
"Комсомольская правда" в Украине
Преса в метро може зникнути, як і під час Євро
У Київській міській державній адміністрації повідомляють, що у продавців преси зараз немає договорів на торгівлю, а значить, немає законних підстав на роботу у метро.

Якщо раніше в КМДА обіцяли, що пресу залишать у спокої, то, судячи з усього, зараз рішення змінилося, повідомляє "Сьогодні":

"Є розпорядження, згідно з яким торгівля в метро заборонена, у тому числі і пресою. Я не можу порушувати закон і підписувати договори!" - заявив заступник начальника мерії Євген Водовозов.

Самі ж продавці повідомляють, що на станціях "Майдан Незалежності", "Контрактова площа" і "Либідська" міліція попередила продавців, щоб вони згортали торгівлю, а у разі непокори обіцяли забирати продукцію.

Продавцi преси скаржаться, що інші торговці як продавали "свої продукти, шкарпетки і труси", так і продають - на них правоохоронці закривають очі.

Зазначимо, що згідно з рішенням Мiнiнфраструктури, в метрополітені заборонили торгівлю з міркувань безпеки. Однак для преси робився виняток.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000