Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Закордонні гурти записують пісні про Євромайдан в Україні


4 лютого 2014, 19:04 Друкувати

Співають про революцію та кохання на Майдані.

Євромайдан, Київ
У Євромайдані митці вбачають не лише боротьбу, а й романтику. Тому й записують революційно-романтичні композиції
Український Євромайдан надихнув музикантів написати пісні про боротьбу народу за права та свободу.

Музиканти з Польщі Даніель та Наталія Бочнєвичі записали пісню "Україно, вставай!" українською та польською мовами. Трек починається з уривку української народної пісні "Несе Галя воду". Також поляки використали теми з пісні "Україна" і вірш Володимира Сосюри "Любіть Україну", зазначає "Українська правда. Життя".

"Пісня є виразом солідарності з боротьбою за свободу і демократію в українському суспільстві", - так музиканти підписали викладене відео пісні на YouTube.

Євромайдану присвятив пісню "You Are My Revolution" і український гурт Stadtgarten у Німеччині. У трекові йдеться про революцію та кохання на Майдані. Зокрема, там є такі рядки: "Стоять ряди чорношоломих, забарвився калиною нічний Майдан, скликає віче голос дзвонів, тримає міцно голову старий гетьман, тріпоче у косі блакитно-жовта стрічка, покровом захищає нас повстанський стяг, в моїй руці твоя рука здіймає хвилю і мала краплинонька".

Зазначимо, нещодавно в інтернеті з'явилася іронічна пісня "Горіла шина, палала" за мотивами народної "Горіла сосна, палала".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000