Злива в Києві паралізувала рух на Броварському проспекті


Київ, 28 липня, 19:06 відео Друкувати

У результаті повені утворився багатокілометровий затор на ділянці автотраси, починаючи від в'їзду до Києва з боку Броварів аж до мосту Метро.

Злива затопила Луганськ_10
PHL.com.ua
Ілюстрація
У Києві на Броварському проспекті через затоплення внаслідок сильної зливи, яка пройшла 28 липня у другій половині дня, паралізовано рух автотранспорту.

Зокрема під мостом у районі станції київського метро "Чернігівська" затоплено ділянку Броварського проспекту, в результаті чого паралізовано рух автомобільного транспорту.

У результаті утворився багатокілометровий затор на ділянці автотраси, починаючи від в'їзду до Києва з боку Броварів аж до мосту Метро.

Автомобілі з великими труднощами і на незначній швидкості долають ділянку шосе, зокрема, під мостом у районі станції метро "Чернігівська". Деякі з авто підтоплені аж до лінії розташування двигуна, і не можуть самостійно продовжувати рух.

Нагадаємо, через сильні зливи, що пройшли на початку липня, в деяких районах Києва, опинилися затопленими десятки вулиць, підземні переходи, парки і зони стихійної торгівлі.

Читайте також:

У Києві через спеку пропадає електрика і зупиняється транспорт

Буревій у Києві позривав дахи і травмував сімох людей (відео)

Дощ затопив київську станцію метро "Позняки"

  відео

Злива в Києві паралізувала рух на Броварському проспекті

29 липня, 03:00
Теги: Київ, злива
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000
Новини партнерів
Loading...
    Loading...