72-річний британець стане батьком онука

Немолодий лондонець зможе в недалекому майбутньому стати одночасно біологічним батьком і дідусем дитини.

Немолодий лондонець зможе в недалекому майбутньому стати одночасно біологічним батьком і дідусем дитини. Чоловікові дозволили стати донором сперми, яка буде використана при проведенні екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) дружині його сина, повідомляє Daily Mail.

Подружжя, прізвище якого невідомо, вже перенесло невдалу спробу ЕКЗ. Лікарі порахували, що жінка не змогла завагітніти із-за низької якості сперми чоловіка.

Оскільки чоловік не мав братів, пара звернулася до батька голови сім'ї, попросивши його стати донором сперми. Батько сім'ї і його чоловіка погодилися піти назустріч молодій сім'ї.

Лондонська жіноча клініка, що спостерігає пару, досліджувала сперму потенційного донора, визнавши її придатною для проведення ЕКЗ. Таким чином, у пари з'явилася можливість народити дитину, генетично близьку обом батькам.

Батьки і лікарі клініки отримали офіційний дозвіл на проведення процедури від британського Управління по заплідненню і ембріології людини (Human Fertilisation and Embryology Authority, HFEA). За словами фахівців, подібних прецедентів у Великобританії ще не було.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: