Гламур

Олег Винник зняв у своєму кліпі Ольгу Сумську і Аду Роговцеву

Артист поділився першими подробицями відеороботи.

Український співак Олег Винник, який випустив поп-рок версію одного зі своїх ранніх хітів, поділився першими подробицями зі знімань кліпу на цей трек.

У відео, режисером якого виступила Олена Вінярська, а автором сценарію продюсер Олександр Горбенко, взяли участь професійні актори. Серед них – легендарні зірки театру і кіно Ольга Сумська і Ада Роговцева.

"Ми дуже ретельно відбирали героїв, серед яких є легенди, артисти з великої літери. Я щасливий, що нас звела доля, з повагою ставлюся до людей, які не роздумуючи ані хвилини погодилися взяти участь в нашій історії", - прокоментував нову роботу Олег Винник.

Одна з найвидатніших акторок сучасності Ада Роговцева постане у відео в ролі матері.

"У нас було дуже багато кандидатур на цю роль. Але коли переді мною вже лежали фото всіх гіпотетичних акторів, в три години ночі прийшла думка запросити Аду Роговцеву. Я відчув, що це саме її персонаж. О 8 ранку ми зателефонували Аді Миколаївні, розповіли ідею кліпу, і вже до 10 години вона підтвердила свою участь", - розповів співак.

Олег Вінник та Ольга Сумська instagram.com/olegg.vynnyk

Аж ніяк не є випадковою поява в кліпі Ольги Сумської. Скільки б разів не екранізували історію знаменитої українки в Османській імперії, саме Сумську ототожнюють з Роксоланою. Тому запитань не виникло, хто б міг її втілити.

"Я з великим задоволенням взяла участь у зніманнях. По-перше, це можливість поспілкуватися з Олегом на майданчику. Ми знайомі дуже давно, і не секрет, що я є шанувальницею його творчості. Те, що він харизматичний, магнетичний – знають всі. Але також у ньому є драматизм, акторський талант. І в цьому кліпі, мені здається, його глибина дійсно розкриється", - зізналася Сумська.

Прем'єра відео на пісню "Роксолана" запланована на 28 лютого.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому бородань Олег Винник здивував брутальним чином. Співак спробував змінити імідж.

Меню