Політика

Савченко випередила в рейтингу Порошенка. Соцдослідження президентських вподобань українців

Рейтинги Порошенка та Тимошенко – однакові.

Якби президентські вибори в Україні проводилися б цими днями, то кандидатом номер один була б Надія Савченко.

Такі дані отримала ТСН у результаті дослідження, проведеного центром Соціс. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Соціологи опитали близько півтори тисячі респондентів. За Савченко готові проголосувати майже 12% опитаних. Для порівняння, чинного президента Петра Порошенка підтримали б лише 6,4% опитаних українців. Юлію Тимошенко – майже так само – 6,5%. А Юрій Бойко з "Опоблоку" та Андрій Садовий із "Самопомочі" набрали б по 4,8%.

ТСН.ua

5 найбільш резонансних заяв Надії Савченко

Якщо б вибори проводилися у ці дні, то кандидат номер 1 була б Савченко. Такі дані отримала ТСН в результаті дослідження, проведеного центром "Соціс". Соціологи опитали близько півтори тисячі респондентів. За Савченко готові проголосувати майже 12 відсотків опитаних. Для порівняння чинного президента підтримали б лише 6.4 відсотків опитаних українців. Надія Савченко чи не щодня додає градусів у розпечений телепростір. Звільнена місяць тому з російського полону вона не тільки не зникає з екранів і з пліток. Але й дозволяє собі говорити таке, що лише розпалює вогонь ще більше.