Світ

Український парапланерист загинув після зіткнення з британцем під час змагань у Македонії

Парапланеристи зіткнулися у повітрі двічі.

Український парапланерист загинув після зіткнення у повітрі з іншим льотчиком під час змагань у Македонії.

56-річний Ігор Волов та 54-річний британець Інес Пауелл зіткнулися перед фінальною гонкою British Open у Крушеві в п'ятницю, 17 серпня, повідомляє The Guardian.

Обидва чоловіки були смертельно травмовані після падіння на землю після зіткнення, що сталося близько півдня. Волов загинув на місці події, а Пауелл помер у найближчій лікарні після спроб його реанімувати.

Парапланеристи зіткнулися у повітрі двічі: після першого удару їм вдалося відокремитися, але знову увійшли у контакт і другий удар був набагато сильнішим.

Пауелл не відкрив свій запасний парашут і коли він приземлився, то був ще при тямі і розмовляв з рятувальниками. Він отримав серйозні внутрішні травми, зокрема, переламані плече, таз і ребра.

Волов, який не був учасником змагань, відкрив свій резервний парашут і приземлився на дереві. Коли до нього дісталися рятувальники, він вже був мертвим. 

Змагання з парапланеризму British Open тривали з 11 серпня по 17 серпня в Крушево. Після зіткнення парапланеристів змагання були призупинені.