Укрaїнa

Боротьба з піратством в Інтернеті: Україна доєдналась до Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Підписано меморандум про обмін даними з WIPO ALERT Database.

Україна доєдналась до Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Міністерство розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України та Всесвітня організація інтелектуальної власності підписали меморандум про обмін даними з WIPO ALERT Database.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це платформа, яка належить структурі ООН і займається захистом інтелектуальної власності. По суті – це захищена онлайн-платформа зі списком досьє сайтів-порушників авторських прав.

За допомогою цього ресурсу рекламодавці у всьому світі можуть бачити, які сайти є піратськими і з якими краще не співпрацювати.

"Те, що ми підключились до WIPO ALERT, - це дуже знаковий крок до боротьби з піратством в Інтернет-мережах. Тобто, завдяки тому, що відбудований тепер алгоритм обліку сайтів, які є нелегальними, ми можемо їх знеструмити фінансово", - каже заступник міністра розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства Олександр Романішин.

В Україні подібну базу даних організували ще в 2017 році. Ініціатива називається "Чисте небо". До неї входять найбільші виробники контенту.

"За місяць ми отримаємо ще один інструмент боротьби з піратством і зможемо використовувати не тільки наш національний блек-лист, а за таким же принципом працює міжнародний блек-лист", - зазначає керівник ініціативи "Чисте небо", заступник генерального директора з правових питань 1+1 media В'ячеслав Мієнко.

"Ні" піратству: Україна доєдналась до Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Нова зброя у боротьбі з медіа-піратством. Україна доєдналась до Всесвітньої організації інтелектуальної власності, підписавши меморандум про обмін даними з WIPO ALERT Database. Це структура ООН, яка займається захистом інтелектуальної власності. По суті – це захищена онлайн платформа зі списком і досьє сайтів-порушників авторських прав. За допомогою цього ресурсу рекламодавці по всьому світу можуть бачити, які сайти є піратськими і з якими краще не співпрацювати. Докладніше – далі.    

Меню