;
Укрaїнa

Екс-очільник "Укрспирту" планував влаштувати масовий розстріл у Раді - Аваков

За словами глави МВС, Лабутін із поплічниками збиралися підірвати його авто снарядом від гармати "Гіацинт".

Затриманий у Румунії колишній голова "Укрспирту" Михайло Лабутін планував вбивства у Верховній Раді.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив в інтерв’ю LIGA.net.

"Справа Савченко-Рубана – не перша ситуація за останні місяці. Перша трапилася з бандою під керівництвом Лабутіна. Його нещодавно затримали в Румунії за нашим ордером", - наголосив він.

За словами Авакова, в екс-очільника "Укрспирту" була схожа з Савченко схема.

"Бандити обговорювали з поплічниками, як вони увірвуться декількома десятками автоматників до Верховної Ради, візьмуть від кожної фракції по одіозному депутату (практично цитую їхню розмову), виведуть на Площу Конституції і там розстріляють. Після цього - попросять підтримки українського народу. Паралельно планували підірвати мій автомобіль снарядом від гармати "Гіацинт", купленої за 100 тисяч доларів - тому що той, хто їм може завадити "їздить на броньованій машині", - додав міністр внутрішніх справ.

Окрім цього, Аваков запевнив, що Лабутін та Ко планували дати командирам двох військових частин, які дислокуються під Києвом, по декілька мільйонів доларів і домовлялися з ними про те, щоб вони не втручалися.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року у Румунії затримали колишнього директора державного підприємства "Укрспирт" Михайла Лабутіна. В Україні перед тим провели 60 одночасних обшуків – затримали шістьох його спільників. Усіх їх підозрюють в організації злочинної групи, яка вбила людину, а також готувала замахи на життя, в тому числі й на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Меню