Укрaїнa

В лікарні померла дівчинка, яка впала в кому після отруєння в дитячому таборі на Київщині

За життя дитини боролися кілька місяців

8-річна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору "Славутич" на Київщині, і яка з липня перебувала в комі, померла в лікарні "Охматдиту". 

Про це ТСН повідомили у лікувальному закладі.

Дівчинку з ознаками розладу травлення, загальною слабкістю, блювотою до лікарні ввечері 2 липня привезла мама.

"Потім у дитинки різко погіршився стан уже під час огляду лікарями, вона знепритомніла, а десь близько 20:40 у неї почалися судоми. Її перевели до реанімаційного відділення, підключили до апарату штучної вентиляції легень. Викликали реанімаційну бригаду, вона приїхала о 5 ранку 3 липня. На цей момент дівчина мала серцеву і легеневу недостатність і перебувала у комі другого ступеню", - наголосив очільник КОДА. 

Батьки дівчинки, яка отруїлася у таборі "Славутич" і перебуває у комі, вимагають покарати винних

Два тижні у комі без жодних покращень. Восьмирічна Марго, найважча з дітей, що отруїлися у таборі "Славутич", пережила складну операцію на головному мозку і лікарі нині утримуються від прогнозів щодо її стану. Батьки дівчинки сьогодні вперше погодилися зустрітися з журналістами. Кажуть, вже готують судовий позов до табору, матеріальних відшкодувань не просять, вимагають лише покарати винних.

Нагадаємо, на початку липня у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Всі вони є вихованцями спортивної школи Дерюгіних, які прибули, щоб готуватися до змагань. Причиною отруєння, припускають, був йогурт, який вихованцям видали викладачі. Стан інших дітей покращився за кілька днів після лікування.