Американський психопат. Найкращі обкладинки журналів із Трампом

Обрання президентом США Дональда Трампа, його дії та рішення, ухвалені на цьому високому посту, викликають дуже бурхливу реакцію ЗМІ, що відображається на обкладинках журналів та перших шпальтах газет. Зібрали для вас добірку найяскравіших та найдотепніших з них. 

Обличчя Трампа у вигляді велетенського метеорита, що мчить до Землі, з’явився на обкладинці німецького видання Der Spiegel у листопаді 2106, коли низка ЗМІ вже повідомили про його перемогу на виборах. Під влучною ілюстрацією німецькою написано "Кінець світу". 

Британський тижневик New Statesman зобразив на обкладинці того ж часу ядерний вибух із профілем Трампа та красномовний напис "Трампокаліпсис". 

Випуск французького журналу Libération вийшов із чорною обкладинкою, силуетом Трампа і написом "Американський психопат" (назва роману Брета Істона Елліса та заснованого на ньому однойменного фільму). 

Наступного після інавгурації Трампа місяця - у лютому 2017 - журнал New Yorker вийшов із смолоскипом у руках Статуї Свободи, вогонь на якому згас. 

Через розбіжності між Адміністрацією Трампа та ним самим The Economist  помістив на обкладинці лідера США із "коктейлем Молотова" у руці, додавши поруч: "Повстанець у Білому домі". 

Популярний у Мексиці журнал Letras Libres через позицію Трампа щодо мігрантів на своїй обкладинці опублікував його величезний портет із вусиками Адольфа Гітлера, на яких написано "Американський фашист". 

Аналогічну тему зачепив і німецький Der Spiegel. На обкладинці журналу з'явився президент Сполучених Штатів у ковпаку члена расистського угруповання Ку-клус-клан. Поруч із ним заголовок: "Справжнє обличчя Дональда Трампа". 

Впливовий британський тижневик The Economist помістив на свою обкладинку зажурену Статую Свободи та напис "Дональд Трамп і розділена Америка". 

Рік Трампа у кріслі президента Сполучених Штатів журнал Time відзначив обкладинкою із його вибуховою у прямому сенсі зачіскою. На додаток на ілюстрації є лаконічний напис: "Рік перший"

Ядерні перемовини лідерів США та  КНДР позначилися на обкладинці The Economist за серпень 2017 року. Обличчя Дональда Трампа та Кім Чен Ина намалювали у величезному ядерному грибі і доповнили написом "Це може статися". 

Однією з ключових подій для світових ЗМІ став саміт президента США Дональда Трампа та російського лідера Володимира Путіна у Хельсінкі. На обкладинці за липень 2018 року журнал Time "схрестив" цих двох політиків

А з процесу перетворення Трампа на Путіна зробили коротке відео. 

На серпневій обкладинці за 2018 рік Time вирішив Трампа "втопити". Ілюстрація зображує хаос та скандали, в які все глибше занурюється американський лідер. 

Цій темі Time присвятив одразу три обкладинки - з різними ступенями затоплення Овального кабінету.  

Дізнатися більше