Чим вражає Австралія

11 червня, 15:37

Австралія не підкорює з першого погляду і першої хвилини, але врешті обов'язково підкорить вас, змушуючи повертатись знову і знову.

Добірка цікавих фактів про Австралію - від мандрівниці і блогера Наталії Теслюк у ТСН stories.

Дізнавайтесь докладніше та дивіться більше фото у її блогу Топ-5 речей, які вражають в Астралії

Найкрасивіший вид на Сідней – з мосту Харбор-Брідж. Щоб дістатися верхівки мосту, потрібно витратити цілий день. Але панорама, яка відкривається з нього, того варта.

Австралійські аборигени живуть так само, як і тисячі років тому. Їхня історія має чимало трагічних і страшних сторінок, але вони дуже добрі і товариські. З їхньою культурою і з ними самими можна познайомитись, приміром, у місті Кернс

"Дванадцять апостолів" - група скель, висота яких досягає 50 м. Іконічний вид - одна з візитівок Австралії. Ця мандрівка може стати однією з найяскравіших за всю поїздку

Селище Соверен Гіл – по суті, музей "золотої лихоманки" просто неба, де наче зупинився час. Там можна побачити людей, вдягнених за модою ХІХ століття, у магазинах продають свічки і корсети, а люди намагаються знайти золото. Спробувати знайти і собі шматочок може будь-який турист.

В Австралії можна відвідати ферму, де вирощують кенгуру, а також поплавати на човні серед крокодилів.

Австралійці дуже відрізняються за своїм менталітетом від американців та англійців – вони не мають культу ввічливості, і вам легко можуть сказати, що ви "не дуже хороша людина", якщо випадково когось зачепите.

Австралійська природа не може залишити байдужим навіть досвідченого мандрівника, який встиг побачити чимало.

Барбекю - частина культури країни. Цим способом тут готують практично все.

В Австралії одні з найкращих кав'ярень в світі, а самі австралійці називають себе нацією кавових снобів.

Одна з речей, яку обов'язково варто зробити в Австралії - погладити коалу. Вони досить важкі, але взагалі надзвичайно милі і їхнього хутра дуже приємного торкатись: справжній антистрес.

Тут страчують крокодилів, які нападають на людей. Підозрюваного крокодила виловлюють, доводять провину (шляхом аналізу) і вбивають. Австралійці впевнені, що покуштувавши людського м'яса один раз, крокодил неодмінно захоче ще.

Серфінгом в Австралії можна займатися цілий рік, адже завдяки океанічним течіям хвилі можна зустріти практично вздовж усього узбережжя материка.