Цироз і "обдурений" мозок. Як алкоголь впливає на організм

Алкоголь разом із ін’єкційними наркотиками, кокаїном, цигарками та пігулками входить до п’ятірки речовин, які викликають залежність у людей. Не секрет, що він згубно впливає на організм, але що саме відбувається після надмірного вживання спиртних напоїв? 

Відео: Showtime 

Вживання алкоголю спричиняє уповільнення передавання інформації нейромедіаторами та посилює вироблення дофаміну, який "обдурює" мозок і змушує його відчувати задоволення.

Відео: Showtime 

Алкоголь призводить до відчуття сонливості, втрати пам'яті та відсутності координації рухів і викликає раптові перепади настрою

Відео: Showtime 

З часом структура мозку людини з алкоголізмом змінюється і її толерантність до напоїв стрімко зростає - вона вживає все більшу кількість спиртного. 

Відео: Showtime 

Надмірне вживання алкоголю призводить до кардіоміопатії - ураження серцевого м'язу, аритмії, підвищення кров’яного тиску і серцевих нападів. 

Відео: Showtime 

Також прихильникам хильнути зайвого "світить" стеатоз печінки (накопичення жиру через надмірний токсичний вплив), алкогольний гепатит, фіброз (рубці та збільшення розміру печінки) та цироз. 

Відео: Showtime  

У підшлунковій залозі може виникнути запалення кровоносних судин. Окрім цього, алкоголізм може стати збудником онкологічних захворювань ротової порожнини, стравоходу, горла, грудей та печінки. 

Відео: Showtime  

На додачу, у пиятиків зі стажем знижується імунітет. Отже, похмілля – найменша з проблем, яких може зазнати організм такої людини. 

Відео: Showtime  

Дізнатися більше