Ілон Маск та Марк Цукерберг. Бізнесмени, що заробляють 1 $

                

На зарплатню розміром у один долар важко прожити будь-кому. Проте саме стільки, а часом й менше, отримують очільники багатьох відомих компаній - Google, Oracle, Facebook та багатьох інших. Таких бізнесменів зараховують до своєрідного "однодоларового" клубу. Хто увійшов до нього та чому вони отримують так мало  - дивіться у ТСН stories. 

Ларі Пейдж та Сергій Брін, Google

Cпівзасновники Google попросили знизити їхню заробітну плату до 1 долара 2004 року. Відмовляються вони й від премій. Попри усе це, статки Пейджа нараховують 34,9 млрд доларів, а Бріна - 34,3 млрд доларів.

Джек Дорсі, Twitter

Відповідно до звіту Twitter за 2018 рік, CEO компанії Джек Дорсі отримав зарплату усього-на-всього у 1,40 долара.  Дорсі також відхилив будь-які компенсації та премії 2015, 2016, 2017 та 2018 року.

Ілон Маск, Tesla

Минулого року у Tesla повідомили, що Ілон Маск – вартість активів якого становить 19,4 мільярда доларів - отримує мінімальну заробітну плату. Це підтверджує й останній звіт компанії-виробника електрокарів. 

Ларрі Еллісон, Oracle

Засновник та голова корпорації Oracle Лоуренс Еліссон отримує заробітну плату розміром 1 долар. Цю традицію він продовжує від 2011 року. Його колеги Сафра Катц та Марк Хурд натомість заробляють $950000.

Джеремі Штоппельман, Yelp

Засновник веб-сайту Yelp 2012 року отримував заробітну платню розміром у 300 тисяч доларів на місяць. 2013 року вона знизилася до 37501 $, а 2014 – до одного долара. 

Еван Шпігель, Snapchat

2017 року через фінансові проблеми у компанії заробітна плата виконавчого директора Snapchat знизилася з 500 тисяч $ до одного долара. Попри усе це, його активи оцінюються у понад 3 мільярди доларів.

Джон Маккей, The Whole Foods

Виконавчий директор Whole Foods знизив свою заробітну плату до одного долара 2007 року. Він також відмовився від будь-яких бонусів та компенсацій. Отримує винагороду у один долар Маккей і дотепер.

Марк Цукерберг, Facebook

Очільник Facebook приєднався до однодоларового клубу 2013 року.  Він не отримує жодної компенсації чи бонусів. Попри усе це, вартість його активів наразі оцінюються у 74 мільярди доларів.

Девід Файло, Yahoo!

Заробітну плату у 1 долар отримує й очільник Yahoo!. Він також не бере участі в жодній з програм стимулювання акцій, які Yahoo надає іншим партнерам компанії. Тим не менш, статки Девіда Файло сягають $ 4,7 мільярдів.

Річард Гейн, Urban Otfitters

Головний виконавчий директор Urban Outfitters отримує заробітну плату розміром у один долар від 2009 року. Проте його статки збільшуються за рахунок бонусів – примітно однак, що торік Гейн бонусу не отримав. 

Дізнатися більше