Усередині тематичного парку "Зоряних війн"

                

Сага "Зоряні війни" є однією з найбільш знакових в історії кінематографу і має мільйони фанатів у різних куточках світу. Минулого місяця у Каліфорнії за її мотивами відкрився тематичний парк - відвідавши його, можна взяти участь у протистоянні повстанців та Першого ордену та навіть побувати на "Тисячолітньому соколі". Дивіться більше у ТСН Stories.

                

Про спорудження двох тематичних парків, присвячених Зоряним війнам, вперше стало відомо 2015 року.  А вже минулого місяця, 31 травня, відкрилася повністю облаштована локація у Діснейленді в Каліфорнії. Аналогічний парк з'явиться у серпні у Флориді.  

                

Каліфорнійський парк займає площу 57 тисяч кв.м. За задумом, усі події у ньому розгортаються на пустельній планеті Батуу, де повстанці вооють з солдатами Першого ордену - організації, проти якої у кінофільмах бореться протагоністка Рей. Стартовою сюжетною точкою є фільм "Зоряні війни: Пробудження Сили".

                

Тож під час відвідин парку можна зустріти як саму Рей, так і Фінна, По Демерона й Кайло Рена. Актори, що виконали ролі героїв, знімалися для створення голограм, які з'являються у низці квестів, зокрема, у "Втечі контрабандистів" та "Повстанні спротиву". 

                

Квест "Втеча контрабандистів" відбувається на муляжі "Тисячолітнього сокола". У ньому зазвичай бере участь команда з шести осіб, що мають викрасти цінний вантаж. Учасникам також доводиться власноруч керувати легендарним літальним апаратом. 

                

А протягом іншого головного квесту - "Повстання спротиву" - партизани мають викрасти цінну інформацію з бази Нової Імперії. Для цього доведеться потрапити в полон, вибратися з нього та зустрітися з лідером Першого Ордену Кайло Реном. 

                

У парку також є низка воркшопів. Так, на одному з них можна власноруч скласти свій світловий меч - блакитного, зеленого,  червоного або фіолетового кольору.Кожен меч є персолізованим. З деталей можна утворити 120 000 комбінацій.

                

А у іншому воркшопі можна побудувати дроїда. Загалом Galaxy’s Edge має дев'ять крамниць, де продається 700 товарів, які не можна придбати у будь-якому іншому місті. Проте вони є досить дорогими - так, наприклад, кожен світловий меч коштує 200 доларів. 

                

Наявні також бари й ресторани. Найпопулярнішим серед них є "Кантина Ога", якою заправляє продавець-іторієць. Тут можна придбати безліч тематичних напоїв. Гості можуть спробувати навіть блакитне молоко, що з'являлося у фільмах про Люка Скайвокера. 

                

Наразі через значний потік гостей відвідувачі можуть провести усередині тематичного парку лише чотири години. Його аналог у Флориді відкриється 29 серпня. Там часового ліміту на перебування на локації не буде. 

Дізнатися більше