Топфільми XXI століття

Журналісти The Guardian склали рейтинг найкращих фільмів XXI століття. Першу десятку склали:

10. "Команда Америка: світова поліція" (2004)

Повнометражний ляльковий мультфільм в жанрі комедійного бойовика. У центрі сюжету - команда, яка займається порятунком світу від терористів. Вони йдуть до своєї мети за будь-яких умов, не задумуючись про наслідки.

9. "Зама" (2017)

Історія чиновника на службі іспанського короля десь в південноамериканській глушині, де він перебуває у марному очікуванні чогось більшого.

8. "Місячне сяйво" (2016)

Драма за п'єсою "У місячному світлі чорні хлопці здаються сумними". Фільм у трьох частинах розповідає про три стадії дорослішання темношкірого хлопця на ім'я Шарон, який живе з наркозалежною матір'ю в кримінальному районі.

7. "Нью-Йорк, Нью-Йорк" (2008)

Сюжет про чоловіка, директора театру і режисера, який заплутався в житті та вирішив поставити масштабну п'єсу з декораціями у вигляді міста.

6. "Приховане" (2005)

Сюжет розгортається навколо сім'ї Лоран, яким раптово почали надходити відеокасети з записом їхнього повсякденного життя та дивні малюнки.

5. "Любовний настрій" (2000)

Розповідь про стосунки двох людей, які заселились у сусідні квартири і почуваються самотніми, не зважаючи на те, що живуть у людному Гонконзі.

4. "Опинись у моїй шкірі" (2013)

Інопланетянка у тілі дівчини полює на земних чоловіків: одурманює і переправляє своїм одноплемінникам для приготування їжі. З часом вона починає пізнавати землян і симпатизувати їм.

3. "Юність" (2014)

Стрічка показує, як рік за роком дорослішає хлопчик Мейсон. Знімання фільму тривали 11 років.

2. "12 років рабства" (2013)

Історично-біографічна драма про вільного чорношкірого чоловіка, якого викрали та продали в рабство. 12 років він переходиться від одного рабовласника до іншого, намагаючись зберегти гідність.

1. "Нафта" (2007)

Фільм американського режисера Пола Томаса Андерсона, лауреата премії "Оскар".
Дія відбувається в кінці 1920-х і описує зліт нафтовидобувної компанії, що належить амбітному магнатові Плейв'ю.

Дізнатися більше