Як зробити авіапереліт більш комфортним: секрети та хитрощі

       

Подорожі літаком можуть бути коштовними та метушливими, проте існує кілька хитрощів, що не лише допоможуть купити дешевші квитки на літак, а й зробити подорож більш комфортною. Business Insider з'ясував у працівників авіаіндустрії, якими є основні з них. Дивіться більше у ТСН stories. 

1

Існує цікавий факт - авіаквитки найкраще купувати у вівторок. Справа у тому, що більшість квитків продають у вихідні. Ще близько доби зазвичай потрібно на те, щоб їх обробити. Потім авіалінія починає продавати те, що лишилося - часто за знижками. 

2

Кабіна літака має лише 20% вологи у повітрі - це на п'ять відсотків менше, ніж у пустелі Сахара, тому зневоднення там настає швидше. Авіапрацівники радять не забувати про це та пити протягом польоту більше води. 

3

Щоб не сидіти поруч з дитиною, можна купувати квитки або на пізні, або на ранні рейси - експерти зазначають, що вони є непопулярними серед молодих батьків. Уникати варто також місць біля перегородок - там можуть закріпити дитячі візки. 

4

Навіть якщо не вдалося купити квиток з хорошим місцем, не варто засмучуватися. Якщо прихопити з собою в дорогу трохи готівки, висока ймовірність того, що якийсь пасажир обміняється з вами місцем за винагороду. 

5

Для того, щоб отримати краще обслуговування, сидіти краще у хвості літака. Тоді стюарди відповідатимуть швидше. І навпаки, якщо ви хочете побути подалі від гамору, квитки треба взяти подалі від секції бортпровідників. 

6

Реєструватися на рейс і справді краще завчасно, щоб не пропустити його. До того ж, деякі авіалінії можуть залишити поза бортом того, хто зареєструвався в останній момент, або того, хто має найдешевший квиток. 

Дізнатися більше