Найдивакуватіші учасники Євробачення

____________

Євробачення – вже давно є не лише пісенним конкурсом, дехто акцентує увагу на тому, що у музичній першості не обходиться без політичного підтексту. Однак деякі учасники впевнені, що, незалежно від композиції та політичної ситуації у їхній країні, треба "брати" європейську публіку епатажем і тоді вже точно успіх буде за ними. Тож згадуємо найдивакуватіші образи конкурсантів за всю історію пісенного конкурсу __>

Німецький гурт Dschinghis Khan було створено спеціально для конкурсу "Євробачення". Фішкою цього колективу стали незвичайні як на той час вбрання.

DSCHINGHIS KHAN ВІД НІМЕЧЧИНИ
1979 РІК

Співачка Драгана Шаріф свого часу запам'яталася глядачам "Євробачення" образом ляльки Барбі. Артистка виступала під псевдонімом Baby Doll.

BABY DOLL ВІД ЮГОСЛАВІЇ
1991 РІК

Один з учасників Євробачення, якого згадують й досі, – артист Яарон Коен, який за п'ять років до конкурсу, 1993-го, змінив стать. 1998-го він вийшов на сцену вже жінкою під псевдонімом Дана Інтернешнл.

ДАНА ІНТЕРНЕШНЕЛ ВІД ІЗРАЇЛЮ
1998 РІК

2002 року глядачів на конкурсі епатувало тріо трансвеститів зі Словенії Sestre. Гурт вийшов на сцену у яскраво-червоних блискучих вбраннях стюардес.

SESTRE ВІД СЛОВЕНІЇ
2002 РІК

2006 року Ісландія відправила від себе на Євробачення Сільвію Найт. Це вигаданий сатиричний персонаж, створений артистами Гойкюр Улфарссон і Августою Євою Ерленсдоттір, яка і грала роль Сільвії Найт.

СІЛЬВІЯ НАЙТ ВІД ІСЛАНДІЇ
2006 РІК

Справжнього галасу на конкурсі 2006 року наробив фінський хард-рок гурт Lordi. У їхньому виступі було продумано все – від образу справжніх монстрів до важкої композиції.

LORDI ВІД ФІНЛЯНДІЇ
2006 РІК

З запальною Dancing Lasha Tumbai, у блискучій сукні та величезною зіркою на голові артистка закохала у себе глядачів та стала своєрідним символом Євробачення

ВЄРКА СЕРДЮЧКА ВІД УКРАЇНИ
2007 РІК

Вразити Європу оригінальністю намагався й індик Дастін – ляльковий персонаж, який є дуже популярним серед дитячої аудиторії ірландського телебачення.

ІНДИК ДАСТІН ВІД ІРЛАНДІЇ
2008 РІК

Артист Томас Нойвірт 2014 року вирішив підкорити Євробачення, вийшовши на сцену в образі бородатої жінки Кончіти Вурст. З ліричною композицією Rise Like a Phoenix Кончіта посіла перше місце.

КОНЧІТА ВУРСТ ВІД АВСТРІЇ
2014 РІК